fbpx

COVID-19 nustatytas Tauragės savivaldybės administracijos darbuotojui

Dalintis:

Tauragės rajono savivaldybės administracija pranešė, kad savivaldybės administracijos darbuotojui nustatytas COVID-19.

Darbuotojams, turėjusiems sąlytį su sergančiuoju, bus taikoma saviizoliacija ir atliekamas koronaviruso tyrimas. Kiek artimą sąlytį su sergančiuoju turėjo artimųjų ir kolegų, nustatys epidemiologinį tyrimą atliekantys Nacionalinio visuomenės sveikatos centro specialistai.

Šiandien po pietų bus dezinfekuojamos Tauragės rajono savivaldybės administracijos pastato patalpos, o darbuotojai dirbs nuotoliniu būdu. Pranešama, kad rytoj darbas vyks ir gyventojai bus priimami įprasta tvarka.

Tauragės meras Dovydas Kaminskas „Tauragės kurjerį“ informavo, kad administracijos darbuotojas blogai pasijuto sekmadienį – jam pakilo temperatūra ir apie tai jis pranešė savivaldybės administracijos direktoriui Modestui Petraičiui. Pirmadienį darbuotojas į darbą neatvyko, šįryt gautas teigiamas COVID-19 tyrimo atsakymas. Darbuotojas gydomas namuose. Artimą ryšį su juo turėję 5 savivaldybės administracijos darbuotojai saviizoliacijoje.

Meras teigia, kad susirgęs specialistas kontaktų su interesantais neturėjo. Šiandien, 13 val., savivaldybės administracijos pastato patalpos bus dezinfekuojamos. Rytoj, mero teigimu, darbas jau turėtų vykti įprasta tvarka. Gyventojų rajono vadovas prašo, atvykstant į savivaldybės pastatą, dėvėti veido kaukes. D.Kaminskas tikisi, kad saugumo reikalavimų labiau paisys ir savivaldybės darbuotojai – negers kartu kavos ir laikysis saugaus atstumo.

– Laukėme, kad anksčiau ar vėliau COVID-19 bus nustatytas ir savivaldybės darbuotojui, – sakė D.Kaminskas.

Meras pats nė karto nėra tyręsis dėl COVID-19 ir tikisi, kad to neprireiks.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą