Dalia ir Remigijus Overlingiai: „Pas mus ateina tik labai mylintys gyvūnus“

Dalintis:

Gyvūnų maistu ir įvairiais reikmenimis prekiaujantys verslininkai pastebi kintančias madas. Išpopuliarėjo jauniesiems vestuvių proga dovanoti ne gėles, o maistą beglobiams gyvūnams. Taip pat ne vienas prekybininkas siūlo nupirkti maisto beglobiams gyvūnėliams ir tiesiog palikti jį parduotuvėje. Gyvūnų prieglaudų atstovai pasiims dovanotas gėrybes. Panašias tendencijas pastebi ir 16 metų Tauragėje dirbantys „Akvatau“ savininkai Dalia ir Remigijus Overlingiai.

J.Tumo-Vaižganto g. 120-ajame name ilgus metus veikusi gyvūnų prekių parduotuvė „Akvatau“ gruodį persikėlė į naujas patalpas. Netoli – tame pačiame name, tik kitoje pusėje. Tačiau verslininkai džiaugiasi savo sprendimu – čia daugiau erdvės ir patogiau, klientams paprasta viską rasti. Užsukus vidun, Remigijus vos spėjo suktis aptarnaudamas klientus, o Dalia specialiai įrengtame kabinete kirpo Jorkšyro terjerę Mają.

– Šią šunytę apkerpu jau kokius penkerius metus. Tokiam darbui reikia privatumo, kad niekas neblaškytų. Jei tik išgirsta užėjusios šeimininkės balsą, tuoj sunerimsta, šoka nuo stalo. Jau nebegaliu tada dirbti. Su tokiais šuniukais kartais užtrunku dvi valandas ar net ir tris, – kalbėjo D.Overlingienė.

Dalia Overlingienė. Mortos Mikutytės nuotrauka

Pašnekovė džiaugiasi, kad naujose patalpose puikiai telpa viskas, kas verslui reikalingiausia. Be to, atsirado vietos ir būsimam veterinarinių paslaugų kabinetui. Dalia ir Remigijus šypsodamiesi atskleidė, kad dukra Ingrida baigė veterinarijos mokslus. Nors ketino nebegrįžti į Tauragę, meilė merginą parviliojo į gimtąjį miestą.

– Kada šis kabinetas pradės veikti, dar sunku pasakyti. Datos nesame numatę. Tačiau patalpos tam jau yra, – patikino Dalia.

Per beveik 16 darbo metų verslininkų pora pastebėjo, kad daugiausia tauragiškiai laiko kates ir šunis. Dažniausi pirkiniai – maistas mylimiems keturkojams. Remigijus pasidalijo vienu svarbiu patarimu.

– Perkant maistą reiktų žiūrėti į sudėtį, ne į kainą. Yra garsių firmų, kurių pašarai brangūs, kitų – pigesni, bet geresnės sudėties, tik ne tokie išgarsinti. Aišku, būna, kad gyvūnas pripranta prie vieno ir kito nebeėda, – kalbėjo R.Overlingis.

Į naujas patalpas gyvūnų prekių parduotuvė persikėlė prieš kelis mėnesius. Mortos Mikutytės nuotrauka

Dalia ir Remigijus bendradarbiauja su tauragiškiams gerai pažįstamu gyvūnų globėju Sigitu Klymantu, kurio sodyba Rūgaliuose dažnai lankoma ekskursijų, kad išvystų galybę įvairių augintinių, pavedžiotų šuniukus. Dažnas atvykstantis nuveža globotiniams maisto, tačiau kai kurie pasinaudoja verslininkų siūloma galimybe – nupirkti pašaro ir palikti parduotuvėje. S.Klymantas pats atvyksta pasiimti jo globotiniams paliktų gėrybių.

– Dabar tai pamažu populiarėja. Daugėja ir porų, kurios prieš vestuves svečių prašo nenešti gėlių, o geriau nupirkti maisto beglobiams gyvūnams. Ir tokių pirkėjų pas mus užsuka, – atviravo D.Overlingienė. – Prieš šventes išpopuliarėja įvairūs skanėstai, šeimininkai ieško savo augintiniams dovanų. Gal tiesiog pas mus ateina tokie žmonės, kurie labai myli savo gyvūnus.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą