fbpx

Dalis Kęsčių kaimo nuo ketvirtadienio gyvena be elektros

Dalintis:

Kęsčių kaimą užklupo ne tik karantinas, nesibaigia ir šią savaitę praūžusios audros „Laura“ padarinių likvidacija – iki pat šiol dalis kaimo gyvena be elektros, kaime dėl to nedirba vienintelė parduotuvė. Elektros sutrikimai tebesitęsia ir Butkeliuose, Tilžės plente neveikia šviesoforai.

„Tauragės kurjerį“ pasiekė pagalbos šauksmas – Kęsčiuose nuo ketvirtadienio nėra elektros, neveikia parduotuvė. Žmonės sako, kad atitirpo šaldikliai, sugedo atsargai laikyti maisto produktai.

– Tiek to ta mėsa, tačiau jau žvakių nebeturime, o nusipirkti nėra kur, – sakė Kęsčių kaimo gyventoja.

Susisiekėme su Kęsčių kaimo bendruomenės pirmininke Lina Baziliauskiene. Ji patvirtino – taip, dalyje kaimo vis dar nėra elektros, tikrai dėl šios priežasties nedirba parduotuvė.

– Ką tik kalbėjau su seniūnaičiu. Jis mane patikino, kad žmonės atakuoja elektrikus, šie žada sutvarkyti, tačiau sako, kad dėl didelio užimtumo darbai vėluoja. Ir patys žmonės nuolat elektrikus atakuoja. Reikia tikėtis, kad rytoj sutvarkys, – apgailestavo bendruomenės pirmininkė.

Bendruomenės pirmininkės žiniomis, elektros nėra kaimo pradžioje, stipraus vėjo greičiausiai buvo pažeista viena elektros linija.

ESO atstovas spaudai Tomas Kavaliauskas Kęsčių gyventojų skundą pažadėjo tuoj pat perduoti atsakingiems asmenims.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą