fbpx

Dar vienas įspūdingas radinys Vilnalių kaime

Dalintis:

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas pranešė, kad sekmadienį Skaudvilės seniūnijoje esančiame Vilnalių kaime ir vėl aptiktas įspūdingas senų sprogmenų radinys.

Savaitgalio įvykių suvestinėje Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas (PAGD) skelbia, kad specialistų pagalbos ir vėl prireikė Skaudvilės seniūnijoje, Vilnalių kaime. Įvestas planas „Skydas“, įvykio vietoje budėjo ir policijos pareigūnai. Nedelsiant iškviesti ir išminuotojai iš Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono.

Skelbiama, jog sekmadienį 5.29 val. rastos II-ojo pasaulinio karo laikų aviacinės bombos. Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas skelbia, kad tai buvo viena didžiausių sprogmenų neutralizavimo operacijų Sprogmenų neutralizavimo kuopos istorijoje.

„Vienoje vietoje rastas itin didelis kiekis kasetinių aviacinių bombų AB-250-2, iš kurių kiekvienoje yra po pustrečio šimto SD-1 bombų, sprogimo metu pasklindančių labai dideliame plote. Dar prieš savaitę rašėme apie tokią itin retą „gražuolę“ rastą Tauragės r., Vilnalių kaime, o šįkart rastos net penkios pilnos AB 250-2, viena SC 50 aviacinė bomba ir daugybė SD-1 bombletų“, – skelbia batalionas.

Dalis sprogmenų buvo susprogdinti vietoje. Kiti išgabenti sunaikinimui.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą