fbpx

Dar vienas teigiamas viruso tyrimas iš Tauragės punkto

Dalintis:

Tauragėje nustatytas antras COVID-19 atvejis. Mėginys buvo paimtas Tauragės mobiliame punkte kovo 26 dieną, ketvirtadienį.

Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas pranešė, kad žmogus, kuriam nustatytas COVID-19 virusas, kovo 13 dieną grįžo iš Jungtinės Karalystės. Jis saviizoliavosi, nors tądien grįžusiems iš Jungtinės Karalystės, pagal teisės aktus dar nebuvo tokios prievolės.

Anot rajono vadovo, kaip jį informavo Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC), yra žinomi keli šio asmens kontaktai su artimaisiais. Pastarieji šiuo metu taip pat saviizoliavęsi ir jiems bus atliekamas COVID-19 testas.

Informacija apie užsikrėtusiojo gyvenamąją vietą savivaldybei yra žinoma, laiptinė dezinfekuota.

Netruko pasklisti kalbos, kad pastarasis atvejis nustatytas Tauragės ligoninės medikui. Tačiau šios įstaigos direktorius Liutauras Indriuška sakė, kad teikti informaciją žiniasklaidai negali, tokia jau esanti tvarka. Numatyta visa grandinė, kam tokia informacija teikiama. Jis nei patvirtino, nei paneigė pasklidusio gando.

Anot Tauragės ligoninės vadovo, iki šiol medikų patikra buvo vykdoma tik paskambinus į Karštąją koronaviruso liniją telefonu 1808. Nuo šiol  ir pačioms įstaigoms siūloma planuoti darbuotojų patikrinimus, tačiau tik tais atvejais, kai jie jaučia virusio simptomus.

Tauragės rajono vadovo žiniomis, šis atvejis nėra susijęs su pirmuoju. Pirmojo asmens šeimos nariui tyrimas atliktas šeštadienį, atsakymas dar nėra gautas.

Tauragės rajono savivaldybės atstovas Kasparas Bertašius informavo, kad pirmasis koronavirusu užsikrėtęs asmuo turėjo penkis artimus kontaktus, mat šiam grįžus iš Jungtinės Karalystės dar nebuvo privaloma saviizoliuotis. Tačiau visi artimi kontaktai, paaiškėjus susirgimui, šiuo metu taip pat saviizoliavęsi.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą