Dėl vandalų Pilies aikštėje gali nelikti knygų dėžučių

Dalintis:

Tauragėje įkurdintos knygų dėžutės nukenčia nuo vandalų. Šįkart pasivaikščioti išėjęs tauragiškis pastebėjo, kad Pilies aikštėje esančios dėžutės apdegintos. Jei knygų ir buvo viduje, jos tiesiog sudegė.

Vakar feisbuke tauragiškis Laimonas Rimkus pasidalino Pilies aikštėje užfiksuota nuotrauka, kurioje matyti gerokai apdegusios knygų dėžutės. Pastarosios mieste įkurdintos keliose skirtingose vietose ir yra skirtos kiekvienam, norinčiam dalintis perskaitytomis knygomis ar žurnalais.

„Karštos naktys Tauragėje“, – šmaikščiai rašė tauragiškis prie įkeltos nuotraukos.

Tauragės B.Baltrušaitytės viešosios bibliotekos direktorė Meilutė Parnarauskienė būtent iš tauragiškio ir sužinojo apie nukentėjusias dėžutes.

– Gavome ir ugniagesių pranešimą, taip išeitų, kad padegta penktadienį vėlai vakare. Rašau pranešimą policijai. Tos dėžutės Tauragėje pastatytos vykdant projektą „Skaitymo virusas“, o gamino jas Tauragės profesinio rengimo centras. Būtent Pilies aikštėje esanti dėžutė nukenčia pastoviai. Ji tik aprūkusi, manau, jog būtent knygos viduje ir buvo padegtos. Žiauru, nebrandžių asmenų darbas, – rėžė M.Parnarauskienė.

Bibliotekos vadovė atskleidė mananti, jog Pilies aikštėje esančių dėžučių teks atsisakyti, mat kitose vietose jos taip smarkiai nenukenčia.

– Turėkim kantrybės, gal išugdysim žmones, – nenuleido rankų M.Parnarauskienė.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą