Dėl vieno prašytojo – per brangu?

Dalintis:

Kai birželio 12-osios „Tauragės kurjeryje“ rašėme apie niekaip nesutvarkomus lietaus nuotekų tinklus Jurbarko gatvėje, jau po straipsnio paviešinimo gavome Tauragės rajono savivaldybės atsakymus. Tik Jurbarko gatvės gyventojams jie nieko gero nežadantys.

Birželio 12-ąją „Tauragės kurjerio“ straipsnyje „Vieniems šimtai tūkstančių, kitiems – nulis“ rašėme apie Jurbarko gatvės gyventojų problemą. Šioje gatvėje jau daugiau nei 20 metų gyvenantis Artūras Gečas pasakojo, kad lietaus vanduo kaupiasi gatvės paviršiuje ir susikaupęs didesnis jo kiekis teka į kiemus. Jam antrinusi kaimynė Irena tikino, kad vanduo aptaško jos namo langus, kai greičiau pravažiuoja koks nors automobilis. Ir nors savivaldybei prašymai rašomi, gyventojus pasiekia tik neigiami atsakymai.

Tąkart rengdami straipsnį iki leidybos pabaigos Tauragės rajono savivaldybės atsakymų taip ir nesulaukėme. Galiausiai juos gavus paaiškėjo, kad Jurbarko gatvės gyventojai lietaus nuotekų tinklų dar ilgai nematys.

„Jurbarko gatvėje nėra lietaus nuotekų tinklų, todėl paviršinis vanduo ir kaupiasi ant gatvės dangos. Kadangi nenumatomas gatvių asfaltavimas šioje zonoje, tai nėra planuojami ir lietaus nuotekų tinklai. Tokių tinklų įrengimas šioje gatvėje pareikalautų ypatingai didelių investicijų, kadangi lietaus nuotekas reikėtų įrengti labai giliai, ardyti bei atstatyti asfalto dangas ne tik Jurbarko gatvėje, bet ir Versmės“, – informavo Statybos skyriaus vedėjas Aivaras Preikšaitis, patikslindamas, kad prašymų dėl nuotekų tinklų šioje gatvėje įrengimo gauna tik iš vieno asmens.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą