fbpx

Du tauragiškiai jau pasveiko nuo infekcijos

Dalintis:

Šalyje koronavirusui vis lėčiau plintant, Tauragės rajone užsikrėtusiųjų skaičius nepakito. Pasak Tauragės rajono savivaldybės atstovo, du jau laikomi pasveikusiais. Profilaktiškai tiriami ir įvairių įstaigų darbuotojai.

Tauragės rajone užfiksuoti 7 užsikrėtimo koronavirusu atvejai. Jau anksčiau išplatinta žinia, kad pasveiko pirmas susirgusysis. Tačiau šią savaitę Tauragės rajono savivaldybės mero patarėjas Kasparas Bertašius informavo, jog dar vienas tauragiškis laikomas pasveikusiu. Kokia būklė Skaudvilės slaugos ligoninėje gydyto ir koronavirusu užsikrėtusio žmogaus, savivaldybė informacijos teigė neturinti.

Kaip „Tauragės kurjeriui“ sakė K.Bertašius, šiuo metu savivaldybės parūpintose patalpose saviizoliacijoje yra 12 žmonių. Rezerve yra dar 20 vietų saviizoliacijai „Bastilijos“ sporto komplekse ir Tauragės švč. Trejybės parapijos namuose.

Sveikatos apsaugos ministerija jau skelbė, kad mobiliųjų punktų darbo valandos trumpinamos, mat mažėja norinčių išsitirti. Taip pat sutrumpintos ir karštosios linijos 1808 valandos – ji nebedirba visą parą, kaip anksčiau. Konsultantams galimas prisiskambinti 8-23 valandomis. K.Bertašius patikino, kad ir Tauragės mobiliojo tyrimų punkto apkrovimas gerokai sumažėjęs. Nuo šio pirmadienio iki trečiadienio punkte buvo užregistruoti ir patikrinti 25 asmenys. Dar apsilankė tyrimams 195 gydymo įstaigų darbuotojai, slaugos personalas.

Tauragės rajono savivaldybės gydytoja Rūta Stasytienė patikslino, kad jau patikrinti Lauksargių globos namų (23), Adakavo socialinių paslaugų namų (188), Šeimos gerovės centro „Šaltinėlis“ (33), Tauragės ligoninės (173), Tauragės pirminės sveikatos priežiūros centro (111) ir Skaudvilės palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės (47) darbuotojai. Užsikrėtimo koronaviruso infekcija nenustatyta.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą