Trečiadienio vakarą Bendrajam pagalbos centrui pranešta apie kelyje Šiauliai–Tauragė įvykusią nelaimė. Ties Juodpetrių kaimu automobilis kliudė dviratininką ir pasišalino iš įvykio vietos.
Nelaimė įvyko apie 21.30 val. Prie Sodų gatvės Juodpetrių kaime tamsios spalvos BMW markės automobiliu kliudytas blaivus link Tauragės važiavęs 49-erių dviratininkas. Mašina važiavo ta pačia kryptimi.
Automobilio vairuotojas iš įvykio vietos paspruko.
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) atstovė Lina Banienė detalizavo, kad dviračio vairuotojas gydymo įstaigoje buvo apžiūrėtas ir vėliau paleistas tęsti gydymą namuose, nes rimtų sužalojimų nenustatyta.
Iš nelaimės vietos pasprukusio BMW vairuotojo ieško ne tik policijos pareigūnai, bet ir socialinių tinklų vartotojai. Dar vakar išplatintas prašymas atsiliepti apie 21.25 val. važiavusius pro Juodpetrius ir turėjusius vaizdo registratorius ar mačiusius tamsios spalvos BMW automobilį be veidrodėlio.
Policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl eismo saugumo taisyklių pažeidimo, kurio metu buvo nesunkiai sutrikdyta žmogaus sveikata. Jei pavyks nustatyti nelaimę sukėlusio BMW vairuotojo tapatybę, šiam grės bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.
Komentarų: 1
Tegul nelenda po ratais nes kad dviratistai visiskai ispizdejo tai faktas yra salikele ir vaziuokite o ne viduryje kelio maskatuokites na nieko viena karta pabadys daugiau saugosis o ne erelius vaidins