Eglučių alėja bus ilgesnė

Dalintis:

Tauragės kultūros centras paskelbė, kad ir šiemet Bažnyčių gatvę nušvies kalėdinių eglučių alėja, džiuginsianti tauragiškius bei miesto svečius iki pat Naujųjų metų. Kultūros centro vadovas Virginijus Bartušis prasitarė, kad planuojama alėją daryti dar ilgesnę.

Nors dar tik spalio mėnuo, tačiau artėjančių didžiųjų metų švenčių planavimas jau vyksta. Tauragės kultūros centras suskubo paskelbti apie tai, kad pernai užgimusi tradicija tęsis – Bažnyčių gatvėje vėl rikiuosis eglučių alėja, o jas puoš įvairios įmonės, bendruomenės ir įstaigos.

– Pernai ši graži idėja labai pasiteisino, atsivėrė nauja pasivaikščiojimų erdvė. Šiemet alėją darysime kaip ir pernai – registruosis įmonės ir įstaigos, bus girliandos. Tačiau pačių eglučių bus daugiau – planuojame jų pastatyti apie 70. Pernai apie 10 įmonių nepateko per vėlai suskubę registruotis, – dėstė V.Bartušis.

Kol kas oficiali eglutes puošti norinčių įmonių ir įstaigų registracija dar neprasidėjo, dar tebeplanuojama. Svarstoma ją paskelbti paaiškėjus didžiosios kalėdinės eglės įžiebimo datai.

Pernai nuo pat J.V.Kalvano parko iki Tauragės Švč. Trejybės bažnyčios nusidriekė 60 kalėdinių eglučių, įstatytų į stovus ir papuoštų šviečiančiomis girliandomis. Šiemet svarstoma mažų žaliaskarių įsigyti net 70.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą