Eičiuose liepsnoja miško paklotė

Dalintis:

Šiandien popiet ugniagesiams pranešta apie degančią miško paklotę netoli Eičių kaimo. Sakalinės girininkijoje gaisras išplito maždaug pusės ha plote.

Apie gaisrą miške pranešta apie 15 val. Į gaisravietę išskubėjo Tauragės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos, Tauragės rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos ugniagesiai ir savanoriai. Taip pat gesinti liepsnas ėmėsi miškininkai.

– Pradžioje bandome apeiti perimetrą, pristabdyti, kad neplistų. Ir paskui viską nuosekliai perpilsime vandeniu. Į tolimesniąją gaisravietės dalį, kur neina privažiuoti, pasidavėme vandens. O kur mažesnė rizika, kad išplis ugnis, tai užplaksime, – sakė Tauragės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pamainos vadas Vidas Krasauskas.

Ugniagesiams apie gaisrą pranešė miškininkai.

Šiuo metu miške dirba nemenkos pajėgos. Netoli Eičių kaimo įsiplieskusios liepsnos nematyti, tačiau vėjas neša dūmus link kelio Tauragė–Jurbarkas.

Valstybinių miškų urėdijos Tauragės regioniniam padaliniui vadovaujantis Bronislovas Ambrozas sakė, kad medžiai po tokio gaisro dar atsigaus. Tačiau gaisras smarkiai kenkia mažiems gyvūnams, vabalams, mikroorganizmams. Paklausus, dėl ko galėjo kilti gaisras, pašnekovas neslepia – šiuo metu ypač sausa ir jei netrukus nesulauksime lietaus, gali būti skelbiama stichinė sausra.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą