fbpx

Eidintų šventėje – pramogos nuo ryto iki aušros

Dalintis:

Ankstyvą šeštadienio rytą žvejai mėgėjai pradėjo tradicinę Eidintų bendruomenės šventę. Kaimo gyventojai į ją ateina ne tik patys, bet ir pasikviečia kituose miestuose gyvenančius artimuosius, draugus iš Tauragės.

Šventė Eidintuose – tai tik dar vienas įrodymas, jog mažų miestelių bendruomenės noriai lanko organizuojamus renginius, bendrauja, ruošiasi, puošiasi ir atėjus progai – linksminasi iš širdies.

Šeštadienį prie Eidintų tvenkinio susirinko gausus būrys žvejų. Jie varžėsi kas pagaus daugiausia žuvies. Apdovanotas buvo ir didžiausią žuvį tvenkinyje pagavęs varžybų dalyvis. Pirmąją vietą pelnė Kajus Keleris, o didžiausią žuvį sugavo Mindaugas Šlakaitis.

Bene laukiamiausias bendruomenės „Santakai“ renginys – Eidintų kaimo šventės „Vasarą palydint“ vakaro koncertas. Jame pasirodė ne tik bendruomenės saviveiklininkai, svečiai iš Sartininkų, bet ir kviestinis atlikėjas. Pasak susirinkusiųjų, kasmet bendruomenės šventė vis labiau tobulėja, daugėja pramogų tiek vaikams, tiek suaugusiesiems, o koncerto paklausyti susirenka ir aplinkinių kaimų gyventojai.

Šventės metu taip pat apdovanoti daugiausia prie bendruomenės gražinimo prisidedantys gyventojai.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą