fbpx

Eismo sąlygos sudėtingos visoje Lietuvoje: gausu sniego

Dalintis:

Pranešama, kad dėl visą naktį tebesitęsiančio snygio sudėtingos eismo sąlygos išlieka visoje Lietuvoje.

Pagrindinių  kelių dangos su šlapio ar pažliugusio sniego provėžomis, vietomis su prispausto arba puraus sniego sluoksniu, siekiančiu iki 10-15 cm. Mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai su prispaustu sniegu, vietomis su sniego sluoksniu net iki 30 cm, slidūs. Yra rajoniniuose keliuose ruožų, kurie sunkiai pravažiuojami. Neišvažiuojamų kelių yra pietų ir rytų Lietuvoje: Marijampolėje apskrityje, Vilkaviškyje, Vilniaus, Ukmergės, Širvintų rajonuose.

Skelbiama, jog kelininkai dirba visu pajėgumu, tačiau vairuotojų prašoma atidos, važiuojant atsižvelgti į meteorologines sąlygas, nes kelių dangas dengia sniego sluoksnis, o jį nuvalius, dėl snygio, keliai vėl padengiami sniegu.

Kiek geresnės, žiemiškai geresnės, eismo sąlygos yra vakarų Lietuvoje, ypač Klaipėdos apskrityje, nes ten kritulių buvo mažiau. Tauragės rajone pagrindiniai keliai šlapi, sniego kiek mažiau.

Dėl storo sniego sluoksnio lūžta medžiai, medžių šakos, tad itin reiktų būti atsargiems miškingose vietovėse. Kelininkai ragina susilaikyti nuo nebūtinų kelionių.

Visoje Lietuvoje snygis, Kaišiadorių, Marijampolės ir Varėnos rajonuose stiprus, vakaruose, šiaurės vakaruose kai kur pereinantis į šlapdribą. Vietomis pūga.

Oro temperatūra nuo 1 laipsnio šalčio iki 2 laipsnių šilumos.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis dieną snigs. Kai kur pūga. Vėjas šiaurės vakarų, vakarų 8–13 m/s. Aukščiausia oro temperatūra nuo 1 laipsnio šalčio iki 2 laipsnių šilumos.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą