fbpx

Garbės ambasadoriaus vardus ketinama suteikti trims tauragiškiams

Dalintis:

Tauragės rajono savivaldybės taryba ruošiasi pirmajam per antrąjį karantiną nuotoliniam posėdžiui, kuris suplanuotas lapkričio 18-ąją. Posėdyje trims užsienyje gyvenantiems tauragiškiams ketinama suteikti garbės ambasadoriaus vardus.

Šią savaitę intensyviai vykstantys tarybos komitetų posėdžiai jau organizuojami nuotoliniu būdu. Tarybos sekretorė Sonata Jurgilienė patikslino, kad nuotoliniu būdu posėdžiaus ir visa taryba.

„Visi tarybos nariai jau įgudo naudotis reikalingomis programėlėmis, problemų nekyla. Pasiruošimo darbai vyksta sklandžiai, visos pasiruošimo procedūros nepasikeitusios“, – informavo S.Jurgilienė.

Būsimo posėdžio metu ketinama nagrinėti 25 klausimus. Vienas jų – dėl Tauragės rajono garbės ambasadoriaus vardo suteikimo. Parengtame tarybos sprendimo projekte minimi trys asmenys. Taryba turės apsispręsti, ar suteiks jiems garbės ambasadoriaus vardus, tačiau kas tie žmonės, iš pradžių buvo paslaptis, mat sprendimo projekte – tik inicialai.

Savivaldybės Kultūros skyriaus vedėja Danutė Naujokienė, išgirdusi, kad vardai paslėpti nuo pašalinių akių, iš pradžių nustebo, tada patikino, kad tarybos nariai Švietimo komiteto posėdyje tikrai sužinojo vardus, potencialūs garbės ambasadoriai jiems buvo išsamiai pristatyti. Tačiau vėliau patikslino, kad nuo visuomenės akių būsimų garbės ambasadorių pavardės paslėptos netyčia, nuasmeninant visus dokumentus.

– Šie žmonės davė sutikimus viešinti jų vardus ir pavardes. Visuomenė turi žinoti, kas jie tokie. Netrukus tarybos sprendimo projektą pataisysime ir visi jie bus paskelbti, – teigė D.Naujokienė.

Į garbės ambasadoriaus vardą pretenduoja Eglė Gečienė, šiuo metu gyvenanti Vokietijos Drezdeno mieste, Ieva Kaziliūnaitė, gyvenanti Ispanijoje, Valensijoje, ir Greta Volbikaitė, gyvenanti Peru.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Palikite komentarą