fbpx

Garbės piliečio vardas – gitaros mokytojui Jonui Jankauskui

Dalintis:

Taryba vienbalsiai nusprendė Tauragės garbės piliečio vardą suteikti ilgamečiam Tauragės meno mokyklos mokytojui Jonui Jankauskui.

Prieš 44 metus Tauragės muzikos mokykloje Jono Jankausko iniciatyva buvo įkurta klasikinės gitaros klasė. Mokytojas išugdė ne vieną konkursų laureatą, pats priklauso Lietuvos klasikinės gitaros mokytojų asociacijai, yra respublikinių konkursų vertinimo komisijos narys, respublikinių gitaros festivalių organizatorius. Pedagogas baigęs darbus pernai išsikraustė pas vaikus į Kauną, bet auklėtinių žadėjo nepamiršti. Pasak Tauragės meno mokyklos direktorės Jolantos Kazlauskienės, J.Jankauskas yra mokytojas iš didžiosios raidės.

– Tai nepaprastas kolega. Mes labai gražiai jį išlydėjome iš mokyklos, bet bendraujame iki šiol. Mokytojas atidžiai stebi, kaip sekasi jo mokiniui Vaidui Rukui, perėmusiam ugdyti gitaros klasės mokinius. J.Jankauskas visada buvo ypatingai nuoširdus, atsakingai žiūrintis į darbą, kruopštus, mandagus ir ypač intelektualus mokytojas, – sakė J.Kazlauskienė.

Garbės piliečio apdovanojimų ceremonija vyksta kasmet miesto šventės metu.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą