Garsi muzika aptemdė gyvenimą

Dalintis:

Į „Tauragės kurjerio“ redakciją dėl nuolatinio triukšmo kreipėsi vyresnio amžiaus Žalgirių mikrorajono gyventoja Birutė. Ji pasakojo, kad šiuo metu renovuojami trys daugiabučiai namai, vienas stovi visai šalia Gedimino g. 37, kuriame ji gyvena.

– Jau dabar galit padėti tik jūs. Bandžiau kreiptis dėl triukšmo, kurį kelia statybininkai, visas darbo dienas garsiai pasileidę radijo stotį. Nuo garso rezonuoja visi šalia gyvenančių žmonių butų langai. Vyrai labai smagiai dirba radiją paleidę visu garsu, bet mes negalime gyventi tokiame triukšme. Užtenka pjūklų zirzenimo, – pasakojo moteris. – Bandžiau problemą spręsti per Visuomenės sveikatos centrą, nes žinau, kad triukšmą kažkas reguliuoja. Tai įsivaizduojat, jie persiuntė savivaldybei, o savivaldybė man pasiūlė kviesti policiją. Čia ne mano asmeninė, o bendra gyventojų problema. Šiuo metu dirgli situacija dėl karo Ukrainoje, o mes privalome visą dieną klausytis trankios muzikos. Tas garsas dirgina, neįmanoma būti namuose.

Tauragiškė teigė, kad atšilus orams nebegali atidaryti langų, tačiau muzika puikiai skverbiasi ir pro uždarytus langus. Ji sakė suprantanti jaunus vyrus, tačiau gyventojams per garsiakalbį sklindančią muziką nuo ankstyvo ryto iki vakaro sunku ištverti.

Gedimino gatvėje namai renovuojami didinant jų energetinį efektyvumą. Modernizavimo darbus vykdo UAB „Brosta“, statybos vadovas – Renatas Lekečinskas. Renovaciją užsakė UAB Tauragės šilumos tinklai. Skelbiama, kad darbai pradėti 2021 m. vasarį, juos buvo suplanuota baigti šių metų vasarį.

Su Raseiniuose registruotos bendrovės „Brosta“ statybos vadovu susisiekti nepavyko (numeris neviešinamas), nors administratorė keletą kartų patikino, kad jis perskambins ir bus galima iškilusią problemą spręsti. Administratorės teigimu, statybininkų keliamas triukšmas esąs normos ribose, tai galima patikrinti jį išmatavus.

Tauragės miesto seniūnas Žilvinas Majus tik skėstelėjo rankomis – šiuo atveju kuo nors padėti jis bejėgis. Šių eilučių autorei nuvykus prie nurodyto namo, tikrai skambėjo garsi muzika, netoliese dirbo jaunas statybininkas. Išgirdęs apie problemą, vyras pažadėjo garsiai muzikos nebesiklausyti.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Komentarų: 1

  1. Tai, kad ne darbininkai, o 31 namo gyventoja blūdina per naktis dienas su muzika, kenciam tai per naktis iki paryčių ir net nereguoja į tai. kviesta ir policija, bet moteriai vienodai viskas. Vaikai į mokyklą eina nemiegoję

Palikite komentarą