Gedimino gatvėje viena po kitos veriasi duobės

Dalintis:

Tragiška Tauragės miesto Gedimino gatvės būklė nei vairuotojų, nei pėsčiųjų jau nebestebina. Praėjusią savaitę vos mašinos rato važiuodamas nepametęs tauragiškis apie šioje gatvėje atsivėrusias duobes pranešė rajono merui. Vairuotojas sako – džiugu bent tiek, kad ir rajono vadovas, ir valstybės įmonė „Kelių priežiūra“ į incidentą pažiūrėjo operatyviai ir atsakingai. Kada Gedimino gatvė sulauks kapitalinio remonto, kol kas neaišku. Meras Dovydas Kaminskas viliasi, kad šiemet.

– Pirmadienio pavakarę važiuodamas Gedimino gatve apgadinau mašiną. Incidento nesureikšminau, tačiau kai išlipęs pamačiau netoli „Norfos“ prekybos centro, prie pėsčiųjų perėjos atsivėrusias duobes, sunerimau, kad kiti vairuotojai gali patirti ir rimtesnių bėdų. Be to, po žiemos atostogų vaikai tuoj į mokyklas išeis, ten eidamas ir koją išsisukti ar net nusilaužti gali, ypač jei tamsu, – „Tauragės kurjeriui“ kalbėjo vairuotojas.

Vyras į policiją nesikreipė, tačiau mašiną „nuvaryti“ meistrams teko. Apie vienoje pagrindinių miesto gatvių atsivėrusias duobes paprasta žinute jis pranešė rajono merui Dovydui Kaminskui.

– Nesvarbu, kam priklauso ši gatvė – savivaldybei ar Kelių direkcijai, pirmiausia atsakinga savivaldybė. Ji pirma turi rūpintis savo gyventojų saugumu, – įsitikinęs vairuotojas.

Duobių Gedimino gatvėje yra ir daugiau. Arnoldo Vydmanto nuotrauka

Vairuotojas pasidžiaugė, kad rajono vadovas į jo pranešimą reagavo iš karto. D.Kaminskas jam netrukus atsiuntė žinutę, kad apie atsivėrusias duobes Gedimino gatvėje pranešė valstybės įmonės „Kelių priežiūra“ vadovybei, o trečiadienį ten jau dirbo kelių remonto technika. Duobės užtaisytos, pavojaus nebeliko.

Tačiau mažesnių duobių Gedimino gatvėje netrūksta. Jos danga išvažinėta, vietomis įdubusi ir smunkanti. Vairuotojai jau seniai keikia dėl to valdžią ir kelininkus.

Duobių Gedimino gatvėje yra ir daugiau. Arnoldo Vydmanto nuotrauka

Tauragės rajono meras D.Kaminskas pripažįsta, kad Gedimino gatvės būklė labai bloga.

– Su Lietuvos automobilių kelių direkcija šitą klausimą deriname jau dvejus metus. Pagal sutartį ir planą Gedimino gatvė turi būti atnaujinta iki šių metų pabaigos, – viliasi meras.

Kai gatvė bus suremontuota, prasidės turto perėmimo procedūros – ji pereis Tauragės rajono savivaldybės žinion.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ redaktorė.

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą