fbpx

Giedoti valstybinį himną savivaldybė ragina namuose

Dalintis:

Kovo 11-ąją Tauragės miestas ir rajono kaimiškosios gyvenvietės pasitinka pasipuošę trispalvėmis. Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos išvakarėse miesto ir rajono gėlynus nuspalvino per 20 tūkstančių geltonų, žalių ir raudonų vėliavėlių. Tauragės kultūros centras trispalvėmis papuošė ir tiltą per Jūros upę.

Pasitinkant 31-ąsias Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo metines Tauragėje trispalvėmis papuošti miesto ir rajono gėlynai, tiltai, įstaigų prieigos, kitos erdvės. Plazdančios trispalvės šventinę nuotaiką kuria mieste ir rajone. Anot Tauragės kultūros centro vyriausiosios renginių režisierės Algimos Juščiuvienės, apie 12 000 vėliavėlių papuošė miestą, maždaug dar tiek išdalytos kaimų bendruomenėms. Tauragės kultūros centras šiam projektui iš savivaldybės gavo apie 7000 eurų. Dar 20 Lietuvos trispalvių Kultūros centras iškėlė ant tilto per Jūros upę. Pastarąsias įsigijo iš Kultūros centro renginių programos lėšų.

Apie tai, kaip puošiasi Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo metinėms, bendruomenės ir įstaigos skelbė feisbuko paskyrose – ten gausybė nuotraukų ir vaizdo įrašų.

Kovo 11-oji Tauragėje. Daivos Žebelienės nuotrauka

Tauragės rajono savivaldybė praneša, kad šiandien, 12 valandą, Tauragės Švč. Trejybės parapijos bažnyčioje bus aukojamos mišios, tradiciškai skirtos šiai dienai. Lietuvos valstybinį himną savivaldybė kviečia giedoti savo namuose kartu su Lengvosios muzikos orkestru, kurio koncertas „Laisvės akordai“ 16 val. bus transliuojamas Tauragės kultūros centro Youtube ir Facebook paskyrose. Virtualiame orkestro koncerte koncertuos jaunieji Tauragės atlikėjai, išgirsime Seimo narių bei rajono vadovo Dovydo Kaminsko sveikinimus.

Dalintis:

About Author

Daiva Žebelienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą