Globos namų gyventojai vakarojo žiūrėdami lauko kiną

Dalintis:

Lauksargių globos namai antradienio vakarą savo gyventojus, vietos bendruomenę ir svečius iš Tauragės pakvietė pažiūrėti lauko kino. Buvo rodomas nuotaikingas lietuviškas filmas „Dėdė, Rokas ir Nida“ (rež. Justinas Krisiūnas). „Gerų emocijų netrūko“, – sakė Lauksargių globos namų direktorė Jovita Černeckienė.

Anot Lauksargių globos namų direktorės Jovitos Černeckienės, filmą kieme žiūrėjo ir globos namų gyventojai, jų artimieji ir darbuotojai, ir svečiai iš Lauksargių bei Tauragės. Ir ji pati žiūrėjo – nuvykti į miestą pažiūrėti filmo taip ir neprisiruošdavo. Kai kurie globos namų gyventojai filmą žiūrėjo per savo kambarių langus.

Vakarui su kinu lėšų gauta iš Tauragės rajono savivaldybės programos, skirtos neįgaliųjų integracijai į visuomenę. Buvo parinktas lietuviškas filmas su daug gerų emocijų. Tai pilna nuotykių romantinė komedija, kurios veiksmas nukėlė į vieną gražiausių Lietuvos kampelių Nidą.

Rugsėjo 10-ąją pagal tą patį globos namų projektą „Vakaras su kinu“ bus rodomas dar vienas filmas, taip pat lietuviškas – „Pakeliui“.

Kas stebi šių globos namų gyvenimą socialiniame tinkle, mato, kad šios įstaigos gyventojai nenuobodžiauja, vienatvėje neskęsta, jie nuolat įtraukiami į įvairias laisvalaikio, sporto, sveikatinimo veiklas. Globos namų gyventojai važiuoja į ekskursijas, net keliauja į žygius.

– Visa vasara buvo intensyvi. Gyvename aktyviai. Pagal sporto projektą jau baigėme įrengti aikštelę sportui. Fizinio aktyvumo pratybų metu žmonės dalyvauja kineziterapinėse, sensomotorikos ir kūno pojūčių lavinimo mankštose, mokosi šiaurietiško ėjimo technikos, – pasakojo Lauksargių globos namų direktorė J.Černeckienė.

Lauksargių globos namuose gyvena 50 žmonių.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą