Grįžęs iš slidinėjimo kurorto, atėjo į darbą

Dalintis:

Saviizoliacijos nesilaikantys ar jos taisykles pažeidinėjantys tauragiškiai visuomenei pro akis nepraslysta. Stebėtina, kad taip elgiasi ir vieši asmenys, einantys atsakingas visuomenines pareigas. Šįkart „Tauragės kurjerio“ redakcijai pranešta apie įtarimų sukėlusį Tauragės butų ūkio direktoriaus pavaduotojo Nedo Budgino elgesį. Prieš keletą dienų jis grįžo iš slidinėjimo kurorto Slovakijoje ir, šaltinio teigimu, vengė karantinuotis – atėjo į darbą, apsipirkinėjo miesto parduotuvėse.

Redakcijai pranešta, kad Tauragės butų ūkio direktoriaus pavaduotojas Nedas Budginas ir jo žmona, kuri medicinos slaugytoja dirba vienoje Tauragės privačioje klinikoje, vos grįžę iš Slovakijos, ne tik atėjo į darbovietes, ten kurį laiką dirbo, bet ir vaikščiojo po miestą. Žmonės piktinasi, kad į saviizoliacijos taisykles dėmesio nekreipia tie, kurie atvirkščiai – turėtų rodyti pavyzdį kitiems.

N.Budginas kovo 11-ąją iš tiesų dar buvo Slovakijoje – iš ten bičiulius smagiu filmuotu vaizdeliu pasveikino Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo proga.

„Tauragės kurjeris“ susisiekė su D.Budgino tiesioginiu derbdaviu – butų ūkio direktoriumi Egidijumi Vaitiekumi, tačiau šis bendrauti žodžiu atsisakė, net nespėjęs išklausyti klausimo, pareikalavo jį atsiųsti raštiška forma ir nutraukė pokalbį.

Į redakcijos klausimus atsakė pats N.Budginas. Šiuo metu jis kartu su žmona jau izoliacijoje. Butų ūkio direktoriaus pavaduotojas patikino, kad šiuo metu dirba iš namų. Iš Slovakijos jis patvirtino grįžęs kovo 13-ąją. Paklaustas, ar tiesa, kad ir jis, ir žmona vos grįžę išėjo į darbus, N.Budginas patikino, kad „žmonos net darbovietė uždaryta“, o jis pats į butų ūkio administracines patalpas buvo nuėjęs tik pasiimti kompiuterio, kad galėtų dirbti iš namų.

Kovo 11-ąją Tauragės butų ūkio direktorius Nedas Budginas dar buvo Slovakijoje, iš ten siuntė vaizdus bičiuliams Lietuvoje. Stop kadras iš FB

– Buvau atvykęs darbo dieną, bendravau tik su direktorium. Su direktorium išlaikiau reikiamą atstumą, ten, kur aš dirbu, yra antras aukštas. Vienam kabinete yra direktorius, kitam – aš. Jokių kitų žmonių tenai nėra, – sakė N.Budginas.

Pasiteiravus, ar būnant karantine neprireikė pagalbos dėl maisto pristatymo, galbūt jos kreipėsi į savivaldybę, N.Budginas atskleidė, kad maisto jiedu su žmona savaitei nusipirko vos grįžę iš kelionės.

– Mes apsipirkom patys, Tauragėje, be to, turim giminių Tauragėje, turim galimybes, patys apsirūpinam. Grįžom praėjusią savaitę. Mes buvom Slovakijoje, Slovakija nepapuolė į tas 18 šalių, kurios buvo įvardintos, iš kurių privaloma karantinuotis, Vyriausybės nutarimas yra tik nuo pirmadienio, kad visos šalys į tą sąrašą įtraukiamos, – sakė N.Budginas.

Saviizoliacijoje N.Budginas bus iki kovo 30 dienos.

Vakar dienos duomenimis, Slovakijoje fiksuotas 61 užsikrėtimo koronavirusu atvejis.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ redaktorė.

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą