Gydytojų bando prisivilioti kompensuodami būsto nuomą

Dalintis:

Tauragės rajono pirminės sveikatos priežiūros centro vadovybė naujus medikus į įstaigą vilioja ne tik suteikdama galimybę koreguoti darbo krūvį, bet ir kompensacijomis už būsto nuomą. Tikimasi, kad kitąmet kolektyvą papildys bent trys gydytojai.

Iki paskutinės šių metų dienos Tauragės pirminės sveikatos priežiūros centro vadovas Donatas Petrošius lauks medikų, nusprendusių karjerą pradėti Tauragėje. Šiuo metu ieškoma gydytojo chirurgo, vaikų ir paauglių psichiatro bei šeimos gydytojo. Darbo skelbimuose apie krūvį, teksiantį naujiems medikams, nenurodoma. Pasak D.Petrošiaus, kiek etato dirbs nauji specialistai, bus tariamasi asmeniškai.

– Išėjus prieš tai dirbusiam chirurgui yra likęs nedidelis darbo krūvis. Planuojame, kad chirurgas dirbtų 0,25 etato. Norime turėti ir vaikų bei paauglių psichiatrą. Norime teikti platesnes paslaugas, būtų gerai, kad vaikams nereikėtų ieškoti pagalbos kituose miestuose ir specialistą turėtume Psichikos sveikatos centre. Psichiatrui esame numatę pusę etato, bet čia vėl reikės kalbėti su gydytoju, stebėti situaciją. Galbūt galėtume priimti pacientus ir iš kitų rajonų jau už mokestį. Vaikų tėvai sutaupytų pinigus, kuriuos išleidžia kurui važiuodami į didžiuosius miestus. Šeimos gydytojo mums reikia skubiosios pagalbos kabinete, jis dirbtų visu etatu, – sakė D.Petrošius ir pabrėžė, kad šeimos gydytojas, dirbantis skubiosios pagalbos kabinete, prireikus pavaduoja kitus medikus ir yra būtinas norint užtikrinti šeimos gydytojų rezervą.

Viena darbo Tauragėje pridėtinių verčių – darbovietė padengs būsto nuomos išlaidas. Pasak D.Petrošiaus, darbo apmokėjimo tvarkoje numatyta, kad medikams, kurie nėra deklaravę gyvenamosios vietos Tauragės rajone, kompensuojama būsto nuoma.

– Turime tokių medikų, kurie pasinaudoja šia galimybe, bet nedaug. Kompensuojame iki 300 eurų, – informavo direktorius.

Viešai skelbiama, kad daugiausia uždirbtų visu etatu dirbantis šeimos gydytojas. Jo alga „popieriuje“ – 3700 eurų. Chirurgas dirbdamas visu etatu Tauragės pirminės sveikatos priežiūros centre uždirbtų 2673 eurus, o vaikų psichiatrui numatyta 2900 eurų alga neatskaičius mokesčių.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą