Gyventojai klausia: nulaužta savivaldybės svetainė?

Dalintis:

Ketvirtadienį ieškantys informacijos Tauragės rajono savivaldybės internetiniame puslapyje liko nieko nepešę: vieniems angliškai, kitiems lietuviškai buvo siūloma atsidarius internetinį tinklapį rašyti apie filosofiją.

Savivaldybės administracijos darbuotojų kontaktų internetiniame puslapyje www.taurage.lt ieškojęs „Tauragės kurjerio“ skaitytojas redakcijai atsiuntė nuotrauką ir klausė – ar žinote, jog oficialus rajono valdžios puslapis yra „nulaužtas“?

Atsidarius internetinį puslapį iš tiesų jame pasirodė ne oficiali savivaldybės informacija, bet siūlymas pradėti naudotis internetinių puslapių kūrimo puslapiu. Pabandžius dar kartą užeiti į savivaldybės internetinį portalą naudojantis kita internetine naršykle, pasirodė užrašas „klaida“.

Atstovas spaudai Kasparas Bertašius informavo, kad išėjo atostogų ir jį pavaduoja prisiekusi naujos kadencijos tarybos narė Soneta Blankaitė. Jiapie neveikiantį puslapį sužinojo tik sulaukusi skambučio iš redakcijos. Pažadėjusi išsiaiškinti su kolegomis perskambino ir nuramino:

– Puslapis tikrai nėra nulaužtas. Kadangi pasikeitė tiekėjas, svetainė perkeliama iš vieno tiekėjo kitam. Ketvirtadienį svetainė dar neveiks, o penktadienį jau turėtų būti viskas gerai, – informavo patarėja.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą