Gyventojų prašymu, sunkvežimiai nukreipiami kitur

Dalintis:

Šią savaitę paskelbta apie pokyčius Tauragės gatvėse. Saugaus eismo komisija patvirtino naujų, stovėjimą draudžiančių ženklų pastatymą. Dėmesį atkreipti turėtų sunkvežimių vairuotojai – gyventojų prašymu, viena Vytauto gatvės atkarpa jiems nebegalima važiuoti.

Tauragiškiai šią savaitę informuoti, kad mieste statomi nauji kelio ženklai. Uždrausta stovėti V.Kudirkos gatvės dešinėje kelio pusėje (nuo Vytauto gatvės). Taip pat draudžiama sustoti ir stovėti J.Tumo-Vaižganto gatvės atkarpoje nuo sankryžos su Vytauto gatve iki sankryžos su M.Mažvydo gatve (dešinėje pusėje nuo Vytauto g.).

Po to, kai prie geležinkelio esanti Vytauto gatvės ir Tremtinių kelio atkarpa sulaukė kelio darbininkų ir buvo rekonstruota, kilo nemenkos diskusijos dėl itin staigaus posūkio. Daugelis piktinosi, jog siauroje gatvėje visiškai neįmanoma prasilenkti su sunkvežimiais. Esą lengvųjų automobilių vairuotojai turi stabtelėję laukti, kol sunkvežimis įveiks posūkį. Panašu, kad tokios problemos nebeliks po aplinkinių privačių namų gyventojų kreipimosi.

Tauragės rajono vicemerė Virginija Eičienė, vadovaujanti Saugaus eismo komisijai, teigė, kad gegužės mėnesį buvo gautas privačių namų gyventojų prašymas. Žmonės prašė uždrausti sunkvežimių eismą Vytauto gatvės atkarpoje nuo K.Jauniaus g. iki Tremtinių kelio bei Tremtinių kelio atkarpoje nuo Vytauto g. iki Stoties g.

– Prašyme žmonės nurodė, kad sunkiajam transportui važiuojant, jų namuose jaučiama vibracija, dreba sienos. Prašymą pasirašė 10 žmonių. Jie rašė komisijai, kad skilinėja lubos ir sienos. Kai kurie namai ir iš išorės matyti, kaip skilinėja, – gyventojų rūpesčius dėstė vicemerė.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą