fbpx

Hidrauliniai bandymai: karštas vanduo atjungiamas kvartalais

Dalintis:

Tauragės šilumos tinklai informuoja vykdantys kasmetinius hidraulinius bandymus, kurių metų tikrinamas šilumos perdavimo tinklų sandarumas ir patvarumas. Įmonės direktorius atskleidė jau rugpjūtį planuojantis pagrindinės magistralės bandymus.

Prieš pat Jonines karštas vanduo dėl hidraulinių bandymų buvo atjungtas Miško ir J.Tumo-Vaižganto gatvių daugiabučiuose namuose. Tauragės šilumos tinklų direktorius Audrius Arcišauskas patikslino, kad Miško gatvėje pastebėtas nuotėkis, tačiau sutvarkyti gedimą pavyko per dieną.

Šilumos tinklų vadovo teigimu, Tauragėje yra apie 20 kvartalų. Vieną kvartalą vidutiniškai sudaro nuo 10 iki 20 namų. Jei patikrinimo metu neaptinkama jokių gedimų ir šilumos tiekimo sistema veikia be priekaištų, vandens tiekimas gyventojams atnaujinamas per vieną dieną. Šiuo metu specialistai jau spėjo patikrinti šilumos trasas 6-iuose kvartaluose.

– Pagrindinės magistralės bandymai numatyti rugpjūtį, per liepą tikimės baigti kvartalinių trasų bandymus. Kai dėl pagrindinės trasos bandymų bus nutrauktas karšto vandens tiekimas, patikrinimui į Klaipėdos metrologijos centrą vešime šilumos apskaitos prietaisą, – dėstė A.Arcišauskas.

Pašnekovo teigimu, dėl numatytų kvartalinių bandymų ir atjungiamo karšto vandens yra komunikuojama su daugiabučių namų administratoriais. Šie paprastai informuoja gyventojus apie būsimą karšto vandens atjungimą skelbimais laiptinėse.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Palikite komentarą