Į gimtinę Raimonda Masiulytė grįžta su daina

Dalintis:

Karšuvos kaime užaugusi Raimonda Masiulytė-Ramchurn grįžta į gimtuosius kraštus. Tiesa, ne visam, tik išskirtinam koncertui. Atlikėja, pastaruoju metu daugiau matoma Airijoje, jau suplanavo koncertą mažąja kultūros sostine tapusioje Skaudvilėje. Balsinga jauna moteris džiūgauja ir nekantrauja susitikti kraštiečius.

Dar būdama savo namuose Airijoje Raimonda Masiulytė-Ramchurn sutiko pasidalyti prisiminimais apie vaikystę Skaudvilės apylinkėse. Atlikėja pasakojo, kad augo tarp miškų prie Ančios krantų.

– Augau ten iki 12 metų, o tada išvykau mokytis į Vilnių. Nors šiuo metu gyvenu Airijoje, stengiuosi bent kas pusmetį grįžti į Lietuvą. Prieš Kalėdas su savo „Jazz trio“ koncertavau Vilniuje bei Kaune. Atsivežiau Dublino gospelo chorą į Vilniuje vykusį gospelo festivalį. Labai džiaugiuosi, kad spėjau užlėkti ir į vaikystės namus, – pasakojo R.Masiulytė-Ramchurn, patikindama, kad labiausiai pasiilgsta gamtos ir Žemaitijos ežerų.

Smalsu, kokia Raimonda buvo vaikystėje. Kraštietė atvira – buvo tikra neklaužada, darė, ką užsimaniusi, net išgirdusi griežtą „ne“. Nepaisant to, mielai leido laiką bibliotekoje.

– Esu perskaičiusi turbūt visas vaikų ir paauglių knygas. Kartą net tapau metų skaitytoja. Laisvu laiku mėgau rašyti eiles ir kurti planus, kaip užaugusi dirbsiu televizijoje bei keliausiu po pasaulį, – atsiminimais dalijosi pašnekovė.

Televizijos laidų vedėja Raimonda netapo, tačiau ekrane įvairių televizijos projektų metu pasirodė ne kartą. Anksti pasireiškęs muzikinis talentas ir atkaklus darbas atnešė sėkmę.

– Pradinių klasių mokytoja Sofija Anulienė, pasitarusi su mano mama, užrašė mane į Tauragės muzikos mokyklą. Aš labai to norėjau ir žinojau, kad muzika bus mano kelias. Pastaruoju metu stengiuosi tiesti kūrybinius tiltus iš Airijos į Lietuvą. Rašau muziką, kurią groja tam tikros Airijos radijo stotys, atlieku kitų kūrėjų bei dainininkų muziką, – apie dabartinę savo kūrybinę veiklą kalbėjo skaudviliškė.

Raimonda Masiulytė-Ramchurn. Asmeninio albumo nuotrauka

Grįžti namo visada smagu – sako Raimonda. Ji labai džiaugiasi, kad koncertuoti Kovo 11-ąją ją pakvietė gimtasis Skaudvilės kraštas. Raimondos kūrybos pasiklausyti galima jos internetiniame puslapyje raimondamusic.com. Jauna moteris prasitarė, kad jai ypač patinka akustiniai projektai. R.Masiulytės-Ramchurn teigimu, būtent tuomet ji jaučia, kad dainavimas tampa nuogas ir atlikėjui niekaip nepavyktų pasislėpti už muzikantų. Būtent toks projektas laukia klausytojų, kurie Kovo 11-osios proga atvyks į Skaudvilę pasiklausyti Raimondos, jai pasirodymo metu padės pianistas iš Vilniaus Vytis Smolskas.

– Reiktų tikėtis jaukaus, intymaus koncerto. Tai bus gražus lietuviškos ir angliškos muzikos mišinys su švelniu vokalu ir pianino garsais, – apie būsimą koncertą kalbėjo lagaminus kraunanti atlikėja, kurios pasirodymas klausytojų dėmesiui – jau rytoj.

Raimondos Masiulytės-Ramchurn balsas skambės šventiniame koncerte „Dainuoju Laisvei“, kuris vyks Skaudvilės kultūros namuose kovo 11-ąją 12.30 val.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą