Į Joninės Tauruose traukė minios

Dalintis:

Penktadienio vakarą daugybė tauragiškių ir miesto svečių patraukė į Tauruose esantį parką, kur prasidėjo tradicinė Joninių šventė.

Antano ir Vilmos Venckų valdomame Taurų nuotykių parke visos erdvės kasmet atsiveria minioms lankytojų, besirenkančių švęsti tradicinę šventę – Jonines. Penktadienio vakarą, baigę darbus ir vėl visi patraukė į šį parką – suplanuota grandiozinė Joninių šventė, trukusi iki pat vidurnakčio.

Šventės prieigose atėjusių laukė puiki vieta asmenukei – žolynais puoštas medinis rėmas, kurio fone – ant kalno ištiesta didžiulė vėliava, primenanti, kad šiemet Tauragė – Lietuvos kultūros sostinė. Kaip ir kasmet, šventėje neapsieita be tradicijų. 18 val. šokti ir dainuoti kvietė Tauragės meno kolektyvai. Bendruomenė ragino ateiti ir nusipinti sau vainiką iš pačių įvairiausių žydinčių žolynų. Galiausiai pasveikinti visi Jonai ir Janinos.

Joninių Tauruose vedėjas buvo Paulius Skučas. Nojaus Urbučio nuotrauka

20 valandą renginio vedėjas Paulius Skučas pakvietė susirinkusius burtis arčiau scenos, kur žvilgsnius traukė modernaus šokio teatro „Low Air“ šokėjų pasirodymas. Jame buvo gausu skirtingų emocijų ir pojūčių, išreikštų per judesį.

Vėliau prasidėjo itin azartiškas, per Lietuvą keliaujančius kultūros projektus pažinti skatinantis ir netikėtais prizais gausus protmūšis. Komandos aktyviai dalyvavo per programėlę ir atsakinėjo į pateiktus klausimus, kurie tikrai nebuvo itin lengvi.

Galiausiai sceną užėmė visoje Europoje po „Eurovizijos“ išgarsėję „The Roop“. Balta scenine apranga vilkintys grupės nariai išjudino publiką savo puikiai žinomomis dainomis ir nepamirštais šokio judesiais.

Renginį užbaigė „Ugnies teatro“ šviesų šou. Žinoma, kaipgi tradicinės Joninės be tradicinio didžiulio laužo.

Šventei pasibaigus daug dalyvių dar skubėjo į Pilies aikštę, kur jau laukė įrengtas 12 m skersmens „Kultūros vainikas“. Tai išskirtinė šviesų menininko Arvydo Buinausko instaliacija, kuri vakar 23 val. nušvito Pilies aikštėje. Skelbiama, kad šią instaliaciją pamatyti dar galėsite iki 25 d. ryto.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą