Į keltus bus įleidžiama mažiau keleivių

Dalintis:

Internete pasklidęs kelte filmuotas vaizdelis, kuriame į tėvynę grįžtantys tautiečiai šaiposi iš karantino, koronaviruso ir net pareigūnų, privertė suklusti visus. Į tai griežtai reaguoti nusprendė keltų operatorius, apsisprendęs neprekiauti alkoholiniais gėrimais.

Keltų operatorius DFDS skelbia griežtinantis vidines taisykles. Pranešama, jog nuo šiol bus parduodama mažiau vietų keleiviams, o prekyba alkoholiu nutraukiama. Kai kuriuose laivuose apsaugai papildomai samdoma apsauga.

Paprastai tariant, kajutėje norintis keliauti asmuo turi užsisakyti visą kajutę, o ne vieną vietą joje. Sėdimų vietų salonuose prekyba apribota jau kiek anksčiau, kad būtų užtikrintas saugus atstumas tarp keleivių.

Keltuose esantys barai, kavinės, restoranai, poilsio erdvės uždaryti, kaip ir numatyta Vyriausybės skelbiamose karantino sąlygose. Apsispręsta uždaryti ir parduotuves, stabdyti prekybą alkoholiniais gėrimais į Lietuvą keliaujantiems asmenims. Tiekiamas tik išsinešti skirtas maistas.

Taip pat pranešama, jog per pirmąją karantino savaitę į Lietuvą keltais grįžo daugiau nei 4 tūkst. keleivių.

Užsienio reikalų ministerija (URM) informavo, kad paskelbus karantiną, norą grįžti į tėvynę išreiškė 5994 piliečiai. Vakar dienos duomenimis, su pagalba ar savarankiškai namo parkeliavo 5131 asmuo. 863 piliečiai vis dar užsienio valstybėse. Paprašius patikslinti, ar tarp užsienio valstybėse likusių, bet grįžti norinčių, yra tauragiškių, URM atstovai teigė, kad vykdant norinčių grįžti į Lietuvą registraciją, nebuvo prašoma nurodyti, iš kurios savivaldybės jie yra.

Grįžusieji, pagal galiojančias karantino sąlygas privalo nedelsdami izoliuotis 14-ai dienų. Tačiau šią sąlygą supranta tikrai ne visi. Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas vis gauna pranešimų, kuriuose nurodoma, jog kai kurie asmenys saviizoliacijos nesilaiko. Vien per šią savaitę gauti 24 pranešimai apie saviizoliacijos nesilaikančius Tauragės rajono gyventojus. Iš viso nuo karantino pradžios tokių pranešimų sulaukta 65.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą