fbpx

Į nelaimę prie Mažonų sulėkė specialiosios tarnybos

Dalintis:

Šį vakarą už Šunijos tilto, netoli Mažonų kaimo, susidūrė du lengvieji automobiliai. Du žmonės buvo išvežti į ligoninę, ar vairuotojai blaivūs ir kas kaltas dėl įvykio – aiškinamasi.

Apie 19.15 val. du policijos, du greitosios medicinos pagalbos ir du priešgaisrinės tarnybos ekipažai atskubėjo į įvykio vietą kelyje Tauragė–Klaipėda, už Šunijos tilto. Eismo įvykio metu susidūrė du automobiliai – „Mercedes Benz“ ir „VW Passat“. Pastarasis automobilis buvo gerokai sumaitotas, o „Mercedes“ sukulta priekinė kairioji pusė. Po smūgio automobilius skyrė apie du šimtai metrų – spėjama, kad „VW Passat“ vertėsi ne kartą ir pasiliko griovyje, jį nuo miško skyrė labai mažas atstumas.

Vieną avarijos dalyvį medikai paskubomis išgabeno į ligoninę išsamesniems tyrimams. Apžiūrėję dar vieną nusprendė ir jį vežti į gydymo įstaigą. Gaisrininkams buvo nemažai darbo – šlavė nuo kelio pažirusias dalis, specialiomis priemonėmis valė po susidūrimo išbėgusius tepalus, aušinimo skystį ir kurą.

Reginos Genienės nuotrauka

Įvykio vietoje buvusi jauna pora pasakojo, kad važiuodami keliu tik per plauką prasilenkė su vienu iš avarijoje nukentėjusių automobilių. Pasak jų, vairuotojas greičiausiai buvo neblaivus, kadangi jis „plaukiojo po kelią, sunkiai jame išsiteko“. Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas atskleidė, kad vienam iš vairuotojų alkoholio matavimo prietaisas rodė 2,63 prom. girtumą, tačiau kuriuo automobiliu šis važiavo – nepatikslino.

Reginos Genienės nuotrauka

Kokios nelaimės aplinkybės ir kas dėl eismo įvykio kaltas – aiškinamasi. Pirminiais duomenimis, abu automobiliai važiavo ta pačia kryptimi link Šunijos tilto.

Reginos Genienės nuotrauka

Dalintis:

About Author

Regina Genienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Palikite komentarą