Į partijos pirmininkus buvo tik vienas kandidatas

Dalintis:

Vakar Lietuvos liberalų sąjūdžio Tauragės skyrius rinko naują pirmininką. Juo dar kartą tapo meras Dovydas Kaminskas. Vizitui atvyko ir Seimo narė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

Tauragės meras Dovydas Kaminskas dar vakar vakare savo feisbuko paskyroje suskubo pasidžiaugti, kad buvo dar kartą išrinktas liberalų sąjūdžio Tauragės skyriaus pirmininku.

„Tauragės liberalai dar kartą pasitikėjo ir ateinantiems dvejiems metams patikėjo skyriaus vairą. Dėkoju už pasitikėjimą!“ – rašė D.Kaminskas.

Perrinktas Tauragės liberalų pirmininkas „Tauragės kurjeriui“ sakė, kad buvo vienintelis kandidatas į partijos skyriaus pirmininkus. Jį partijos nariai išrinko bendru sutarimu.

– Partijos skyriaus susirinkime buvo aptarta 12 klausimų, išrinkti nauji pavaduotojai, taryba, sekretorius. Aptarėme ir galimus kandidatus rinkimams į Seimą. Tačiau jų įvardyti dar nenoriu. Turime ne vieną galimą, – teigė D.Kaminskas.

Nors galimų kandidatų į artėjančius Seimo rinkimus meras neatskleidė, paaiškėjo, kad šiuo metu partijos nariai rinktųsi tarp keturių asmenų.

Liberalų Tauragės skyriaus pirmininko pavaduotojais perrinkti Sigitas Mičiulis ir Darius Stankus. Eglė Ramanauskaitė – naujai išrinkta pavaduotoja.

Į Lietuvos liberalų sąjūdžio Tauragės skyriaus susirinkimą buvo atvykusi ir Seimo narė Viktorija Čmilytė-Nielsen. D.Kaminsko teigimu, partietė lanko visus partijos skyrius. Jai buvo pristatyta partijos skyriaus veikla, ateities planai, kalbėta apie švietimo tinklą rajone. Aptartos ir nacionalinės aktualijos.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą