fbpx

Į seniūno ir socialinio darbuotojo ginčą teko įsikišti policijai

Dalintis:

Priešpiet policijos pareigūnai buvo iškviesti į Žygaičių seniūniją gesinti dviejų vyrų konflikto. Rimtas barnis kilo tarp Žygaičių seniūnijos seniūno ir socialinio darbuotojo darbui su socialinės rizikos šeimomis.

„Tauragės kurjerį“ pasiekė žinia, kad susiginčijo ir net apsistumdė Žygaičių seniūnijos vadovas Vytautas Juška ir ilgametis šios seniūnijos socialinis darbuotojas Stanislovas Austynas.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė spaudai Greta Kęsminaitė patvirtino, kad 11.15 val. policijai buvo pranešta apie konfliktą Žygaičių miestelyje. Policijos pareigūnams nuvykus į Žygaičių seniūniją paaiškėjo, kad tarp dviejų vyrų, pasak policijos atstovės, įvyko žodinis konfliktas.

– Šiuo metu aplinkybės tikslinamos, – pranešė G.Kęsminatė.

Policijos komisariato atstovė informavo, kad policijos pareigūnus iškvietė ne vienas iš susipykusių vyrų, o trečias asmuo.

„Tauragės kurjeris“ susisiekė su abiem konflikto pusėmis, tačiau nei vienas, nei kitas incidento detalių nekomentavo.

– Šiuo metu negaliu kalbėti, – sakė seniūnijos socialinis darbuotojas darbui su rizikos šeimomis S.Austynas ir netrukus pridūrė, kad komentuoti situacijos nenori.

Žygaičių seniūnijos seniūnas Vytautas Juška telefonu tikino, kad su socialiniu darbuotoju situaciją išsiaiškino ir viskas jau esą gerai. Seniūnas konflikto priežasties neįvardijo, tačiau atskleidė, kad pasikarščiuota dėl darbinių, ne dėl asmeninių, priežasčių.

Dalintis:

About Author

Daiva Žebelienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Palikite komentarą