fbpx

Į tarnybą – asfaltuotu keliu

Dalintis:

Šiandien Laužo kaime esančiame Kęstučio batalione įvyko trumpa simbolinė šventė. Jos metu oficialiai atidarytas išasfaltuotas kelias į bataliono teritoriją.

Kaip šventės metu juokavo Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio motizuotojo pėstininkų bataliono vadas Vytis Andreika, kariai dažnai sakydavo, jog norėtų geresnio automobilio, bet pažvelgę į duobėtą žvyrkelį apsigalvodavo. Dabar tam priežasčių nebebus, nes kelias naujutėlaitis, lygus.

Oficialioje kelio atidarymo ceremonijoje dalyvavo ir Turto banko generalinis direktorius Mindaugas Sinkevičius. Jis priminė, kad paprastai ši valstybės įmonė daugiau rūpinasi pastatais ir jų renovacija, tačiau šįkart išbandyta ir kitokia praktika. Panašu, tai davė puikų rezultatą.

Kur kas geresniu susisiekimu nuoširdžiai pasidžiaugė ir Motorizuotosios pėstininkų brigados „Žemaitija“ vadas Nerijus Stankevičius bei Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas. Po trumpų sveikinimų iškilmingai nukirpta juosta.

Kelio į Kęstučio batalioną atidarymas. Mortos Mikutytės nuotrauka

Šis kelias priklauso Tauragės rajono savivaldybei, tačiau jo remonto darbų ėmėsi pati Lietuvos kariuomenė bendradarbiaudama su Turto banku, o darbų rangovė buvo bendrovė „Kauno tiltai“. Projekto vertė – daugiau nei 800 tūkst. eurų.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Palikite komentarą