fbpx

Į Tauragę atvyksta Estijos delegacija: žurnalistai nepageidaujami

Dalintis:

Tauragės rajono mero darbotvarkėje nurodyta, kad rytoj Tauragėje numatytas susitikimas su estų delegacija. Tačiau žurnalistų dalyvavimas vizite nepageidaujamas: mero patarėjas informavo, kad šįkart žiniasklaidos atstovai nekviečiami.

Kas savaitę skelbiamose Tauragės rajono vadovų darbotvarkėse trečiadienį numatytas susitikimas su Estijos delegacija. Susitikime dalyvaus rajono meras Dovydas Kaminskas, vicemerė Virginija Eičienė, savivaldybės administracijos direktorė Gintarė Rakauskienė ir jos pavaduotojas Tomas Raulinavičius.

Mero patarėjas Kasparas Bertašius „Tauragės kurjeriui“ patikslino, kad darbinio vizito atvyks delegacija iš Estijos Valga, Tõrva ir Otepää savivaldybių. Atstovai suplanavę susitikimus su Tauragės rajono savivaldybės atstovais, su kuriais bus aptariami turizmo plėtros klausimai, vykdomos iniciatyvos ir projektai, verslo bendradarbiavimas, taip pat dalyvavimas Lietuvos savivaldybių asociacijos veikloje. Pranešta, kad estų delegacijai suplanuoti apsilankymai Tauragės krašto muziejuje „Santaka“ ir Tauragės baseine.

Į vizitą patekti tikėjosi ir „Tauragės kurjerio“ žurnalistai, manydami, kad skaitytojams bus aktualu žinoti aptariamus klausimus su Estijos delegacijos atstovais. Tačiau sulaukėme atsakymo, kad žurnalistai nėra laukiami.

„Atsiprašome, bet tai bus darbinis susitikimas. Žurnalistų šį kartą nepakviesime“, – atsakymą atsiuntė mero patarėjas.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą