Įdomi atrakcija – apžvalgos bokštai: vienas jų stovi Vilkyškiuose

Dalintis:

Besidairant, kur čia apsilankius ir smagiai praleidus savaitgalį, nebūtina ieškoti tolimų taškų. Kartais ir visai čia pat esama smagių vietų. Ar jau apžvelgėte Vilkyškių apylinkes nuo medinio bokšto?

Pagėgių savivaldybėje esantis Vilkyškių miestelis paskelbtas urbanistiniu draustiniu. Jame išlikęs senasis gatvių tinklas, aikštės išplanavimas, o apžiūrėti verti ne tik seni išlikę pastatai, bet ir raudonų plytų evangelikų liuteronų bažnyčia.

Vilkyškių panorama. Mortos Mikutytės nuotrauka

Čia esančiame Rambyno regioniniame parke iš viso yra 4 apžvalgos bokštai, įkurti 2013-2014 metais. Vakariniame Vilkyškių miestelio pakraštyje, pasukus žvyruota ir siaura Raudondvario gatve, yra medinis apžvalgos bokštas. Kopti aukštai neteks – laipteliais užlipus ant kalvos išvysite ne itin aukštą statinį, nuo kurio atsiveria miestelio panorama. Matyti ir bažnyčios bokštas, kai kur skelbiama, kad giedrą dieną įsižiūrėjus matyti ir boluojantis Tauragės Švč. Trejybės bažnyčios bokštas.

Vilkyškių panorama. Mortos Mikutytės nuotrauka

Rambyno regioninis parkas ragina turistus aplankyti ir kitas parko grožybes. Dar vienas apžvalgos bokštas įrengtas Nemuno vingyje ties Ragaine, iš kurio atsiveria vaizdas į Kaliningrado sritį, Nemuno pievas ir Merguvos ežerą. Pavažiavę 9 km žvyrkeliu link Šereiklaukio privažiuotumėte ir trečią apžvalgos bokštą, nuo kurio matyti Jūros upė, Karšuvos giria, Šereiklaukio kaimas. Ir lieka dar vienas bokštas – koplyčkalnyje.

Vaizdas nuo Vilkyškių apžvalgos bokšto. Mortos Mikutytės nuotrauka

Susiruošus aplankyti šias apylinkes svarbu atsiminti, kad tai pasienio ruožas, tad būtina su savimi turėti asmens dokumentą.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą