Įgyvendinę projektą planuoja teikti diagnostikos paslaugas

Dalintis:

Kaip praneša savivaldybė, pagal bendrovės „Medicum Centrum“ užsakymą parengtas kapitalinio remonto projektas, kuriuo vadovaujantis bus pakeistas šiai privačiai klinikai priklausančio pastato Dariaus ir Girėno gatvėje vidaus išplanavimas ir dalies patalpų paskirtis. Įstaiga planuoja teikti daugiau medicinos paslaugų.  

Sklypas Tauragėje, Dariaus ir Girėno g. 17, bei jame stovintis pastatas yra UAB „Medicum Centrum“ nuosavybė. Parengus projektą, kapitalinio remonto metu bus pertvarkyta pastato planinė struktūra, kelios patalpos bus pritaikytos medicinos veiklai, o pagrindinė pastato paskirtis (prekybos) nebus keičiama.

Vieno aukšto karkasinio pastato pagrindinis plotas nebus didinamas, todėl papildomos automobilių stovėjimo vietos nenumatomos, eismo organizavimas nekeičiamas. Remontuoti ruošiamo statinio bendras plotas 321 kv. metrai. Pagal naujai suformuotus pastato vidaus išplanavimo sprendinius statinyje paliekama pagrindinė smulkios prekybos paskirties patalpa (180 kv. m), kita, pertvarkoma pastato dalis (140 kv. metrų), bus keičiama į gydymo paskirtį, ten bus įrengtas tomografo kabinetas su techninėmis ir pagalbinėmis patalpomis.

Kapitalinio remonto projektą rengia Vilniaus UAB „Baltas fonas“. Su projektu visuomenė galėjo susipažinti ir teikti pasiūlymus iki sausio 19 dienos.

Apie planuojam kapitalinį remontą „Medicum centrum“ steigėjas, direktorius, fizinės medicinos ir reabilitacijos, akupunktūros gydytojas Arūnas Jancevičius nedaug pasakojo, teigė nenorintis įvykiams užbėgti už akių. Apie tai, kokios medicinos paslaugos po remonto bus teikiamos, patikino mielai paatvirausiantis, tik vėliau.

– Projektas rengiamas, jis dar derinimo eigoje, gal kažką reikės perdaryti. Niekada nenoriu kalbėti, kol nėra padarytas darbas. Aš nieko neslepiu, kovo mėnesio pradžioje būtų aiškumo daugiau, tada būtų galima pakalbėti. Bus tomografas. Žmonėms dabar tikrai sunku, reikia važiuoti į Klaipėdą, į Kauną arba kažkur kitur tam, kad gautų šitą paslaugą. Medicininis tomografas dabar rutininė paslauga, kuri labai reikalinga, labai informatyvi. Manau, kad žmonėms bus didžiulis palengvinimas. Plius yra begalinės eilės, mėnesį ar du turi laukti, ir dėl aprašymų yra problemų. Šis įrenginys nepigus, daug visokių niuansų yra, – kalbėjo klinikos direktorius.

„Medicum centrum“ Tauragėje buvo įkurta 2007 metais, jos padaliniai veikia Šilalėje ir Pagėgiuose. Ši gydymo įstaiga pernai rugsėjį Tauragės mieste atidarė vaikų ligų kliniką.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

2 komentarai

  1. Tomografo nereikia važiuoti į Vilnių ar kauną. Jis yra Tauragės ligoninėje. Magnetinio rezonanso nėra Tauragėje, kurio ir jie nežada…. Matyt, nelabai žino kalbėdamas…

Palikite komentarą