fbpx

Įkliuvęs pirkėjas įdavė ir pardavėją

Dalintis:

Vakar policijos pareigūnai sustabdytame „VW Touran“ rado 20 l naminės degtinės kvapą skleidžiančio skysčio. Vairuotojas buvo atviras – nurodė, iš kur įsigijo nelegalų pirkinį.

Viešąją tvarką užtikrinantys policijos pareigūnai sustabdė patikrinimui „VW Touran“, vairuojamą vyriškio (gim. 1965 m.). Apžiūros metu automobilio bagažinėje rasti septyni 2 l talpos buteliai. Kartoninėje dėžėje pastebėti dar du buteliai dviejų litrų bei vienas butelis priekyje po keleivio sėdyne su skysčiu. Iš viso rasta 10 butelių, kuriuose buvo apie 20 litrų skysčio, turinčio specifinio naminės degtinės kvapo.

Apklausos metu vairuotojas nurodė, kad „naminukę“ įsigijo iš vyro (gim. 1972 m.), gyvenančio Vainute, Šilutės rajone.

Tauragės AVPK nuotrauka

Policijos pareigūnai apsilankė ir pas pardavėją. Jo namuose kratos metu rasta 90 pakelių „Fest“ cigarečių, nepaženklintų Lietuvos banderolėmis, garaže surastos 5 talpos po 10 litrų skysčio su specifiniu naminės degtinės kvapu bei apie 1,5 tūkst. Eur grynųjų pinigų. Tiek pirkėjas, tiek pardavėjas policijai iki šiol nebuvo žinomi.

Tauragės AVPK nuotrauka

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pardavėjui dėl neteisėtos prekybos naminiais alkoholiniais gėrimais, turint daugiau nei 50 l. Už tai jam gresia bauda arba laisvės atėmimas iki penkerių metų. Pirkėjui pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl „naminukės“ gabenimo, turint daugiau nei 10 l. Už tai jam gresia viešieji darbai, bauda arba laisvės apribojimas.

Tauragės AVPK nuotrauka

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą