Įmonė įtariama vengusi mokesčių

Dalintis:

Policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl Tauragėje veikiančios ir naudotais automobiliais prekiaujančios įmonės. Įtariama, kad buvo vengiama mokėti mokesčius.

Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (AVPK) pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl Tauragėje veikiančios įmonės. Skelbiama, kad naudotais automobiliais prekiaujanti įmonė, įtariama, apgaulingai tvarkė apskaitą nuo pat 2022-ųjų sausio 1-osios iki šių metų vasario 1-osios. Tokiu būdu išvengė privalomų mokesčių.

Komisariato pareigūnų tvirtinimu, tyrimas pradėtas analizuojant informaciją – buvo nustatyti nusikalstamos veikos požymiai. Pirminiais duomenimis, į apskaitą neįtraukta ne mažiau kaip 40 tūkst. eurų.

Už apgaulingą apskaitos tvarkymą gresia bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki ketverių metų.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Komentarų: 1

  1. kokia čia naujiena, nebūkite naivūs ,lygtai nežinotų , kad tai vyksta sistemingai .Perki automobilį už 15.000 oprašo rašyti 5.000eur. tu nesutinki tada tave pasiunčia toli.. ir retas pardavejas kuris sutinka rašyti pilną sumą.Iš kokių pinigų automobilių pardavejai pasistatė rūmus,važinėja po prabangius kurortus ir tt Apsilankykite jų namuose pamatysite kokioje prabangoje jie gyvena . kiek prisipirkę nekilnojamo ir kilnojamo turto tik sumažinę kainas perkant ir kitų šeimos narių vardu.Galima rašyti apie juos daug ,jie didieji verslininkai .

Palikite komentarą