Infekuotą pacientą apžiūrėję medikai – saviizoliacijoje

Dalintis:

Šiandien darbo dienos pabaigoje Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas informavo, kad keturi Tauragės ligoninės medikai yra laikinai saviizoliavęsi. Jie bendravo su koronavirusu užsikrėtusiu pacientu.

Meras savo pranešime teigia, kad dar sekmadienį į Tauragės ligoninės priimamąjį buvo atvežtas Šilutės rajono gyventojas, kuriam buvo būtina medikų pagalba. D.Kaminsko tvirtinimu, asmuo iš Priėmimo skyriaus nugabentas į Anesteziologijos-reanimacijos skyrių, kur praleido valandą. Iš ten jis pervežtas tolesniam gydymui į Klaipėdos jūrininkų ligoninę.

Būtent pastarojoje gydymo įstaigoje vyrui nustatytas užsikrėtimas koronavirusine infekcija (COVID-19). Nuspręsta, kad asmenį apžiūrėję medikai saugumo sumetimais turi izoliuotis.

– Priėmimo skyriuje medikai dirba su maksimaliomis apsaugomis. Kiek suprantu, medikus tirti dėl užsikrėtimo gali siųsti taip pat tik karštosios linijos konsultantai, – sakė „Tauragės kurjeriui“ D.Kaminskas.

Sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos įsakymu, siekiant sustabdyti koronaviruso plitimą, su sergančiaisiais dirbantys medikai bus tiriami dėl užsikrėtimo. Tauragės medikų tyrimus kuruos Kauno klinikos.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą