Infekuotieji: lankėsi parduotuvėse, dalyvavo šventėje

Dalintis:

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras paskelbė epidemiologinius duomenis apie koronavirusu susirgusius asmenis. Paaiškėjo, kad Tauragės mobiliajame tyrimų punkte apsilankę susirgusieji namie tikrai nesėdėjo.

Paaiškėjus apie užsikrėtimą koronavirusu, nedelsiant pradedami rinkti epidemiologiniai duomenys apie susirgusiuosius. Domimasi, kur šie lankėsi, su kuo bendravo. Informacija skelbiama Nacionalinio visuomenės sveikatos centro internetiniame puslapyje nvsc.lt. Šiandien paskelbta informacija apie tris koronavirusu užsikrėtusius asmenis, kuriems liga nustatyta Tauragės mobiliajame tyrimų punkte.

Internetiniame portale NVSC skelbia, jog pirmas Tauragėje užsikrėtęs virusu asmuo iš Londono grįžo kovo 11-ąją. Nuosavu automobiliu grįžo namo iš oro uosto. Jau kitą dieną susitiko su pažįstamais savo namuose, o vėliau – dar aplankė ir giminaitis. Galiausiai kovo 13-ąją su šeima iškeliavo į Čekiją savo automobiliu. Iš ten grįžo po trijų dienų, o kovo 19-ąją užsuko apsipirkti į „Norfą“, esančią Bernotiškės gatvėje. Ligos simptomus asmuo pajuto jau kovo 22 dieną.

Kitas COVID-19 užsikrėtęs asmuo kovo 14-15 dienomis dalyvavo šventėje, kuri vyko Palangoje esančioje „Parko rančoje“. Tik kovo 16 dieną infekuotasis izoliavosi.

Trečiasis, kuriam nustatytas užsikrėtimas pavojingu virusu į Lietuvą grįžo kovo 13-ąją ir apsistojo pas gimines Kaune. Tik kovo 14-ąją automobiliu grįžo į Tauragę ir izoliavosi mamos bute.

 

 

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą