fbpx

Iniciatyvoje – dėmesys mamoms

Dalintis:

Šiandien prie Tauragės atviros jaunimo erdvės Vytauto gatvėje tikras sambrūzdis – viena po kitos kiemelyje rodėsi pasipuošusios moterys, aplink zujo fotografai. Prasidėjo iniciatyva „Skirk laiko sau“, prie kurios prisijungė trys organizacijos.

Ketvirtadienis prie Tauragės atviros jaunimo erdvės (TAJE) buvo itin aktyvus. Buvo matyti lauke siaučiantys vaikai, prižiūrimi savanorių, pasipuošusios mamos, pozuojančios Tauragės fotografų klubo „Fotojūra“ nariams. Kaip pasakojo TAJE darbuotoja Toma Mockuvienė, sumaniusi šią iniciatyvą, užsiregistravo 12 dalyvių, taip pat atvyko gausi būsimųjų grožio specialisčių komanda.

– Aš pati esu mama, o ir kartu dirbantis Laurynas Kryžauskas sakė, kad reikia daugiau auditorijos. Kol kas TAJE daugiau buvo orientuota į mokyklinio amžiaus jaunimą. tačiau jau darėme mamoms stalo žaidimų vakarą – visos sakė, kad labai patiko ir atsijungė nuo kasdienės rutinos. Tad kilo idėja ir štai tokiai fotosesijai, – kalbėjo T.Mockuvienė.

Mortos Mikutytės nuotrauka

Iniciatyva buvo sumanyta kiek anksčiau, tikėtasi mamas sukviesti Motinos dienos proga. Tačiau kaip ir kitose srityse, karantinas pakoregavo planus. Nors siekta, kad šis laikas iniciatyvoje būtų skirtas mamoms, organizatoriai greitai suprato – kai kurioms bus sudėtinga pasitraukti nuo mažylių, todėl sukviestos savanorės pasišovė prižiūrėti mažylius.

– Klausėme pačių mamų, kokių fotografijų jos norėtų. Dauguma pasakė, kad nori įsiamžinti su savo vaikais. Mane nustebino viena mama, kurią prikalbinau dalyvauti. Ji sunkiau verčiasi ir sudėtinga jai rasti darbą, nes vaikučiai, būna, serga vienas paskui kitą. Tai ta moteris nuoširdžiai pasakė, kad jei dabar nepasinaudos galimybe, tai turbūt tokios daugiau jau neturės, – atviravo iniciatyvos organizatorė.

Juozo Petkevičiaus nuotrauka

Prieš fotoobjektyvą pirmoji stojusi mama taipogi džiaugėsi, kuklinosi, sakydama, kad nemoka pozuoti. Galiausiai atvirai pasakė, jog tai pirma jos asmeninė fotosesija po vestuvių.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą