Ir krepšininkams koją kiša koronavirusas

Dalintis:

Sporto varžybos su žiūrovais neleidžiamos, tad Regionų krepšinio lygos (RKL) žaidėjai rungiasi be sirgalių. Tik Tauragės krepšininkams koją pakišo koronavirusas – atidedamos varžybos.

Tauragės krepšinio komanda „Tauragė“ savo feisbuko paskyroje pranešė, kad vienam komandos žaidėjui patvirtintas COVID-19 susirgimas ir šio savaitgalio rungtynės atidedamos.

Tauragės „Tauragė“ šiandien Biržuose turėjo žaisti su komanda „Biržai-KKSC“, šeštadienį namuose su Panevėžio „Bangenė–Aivera–R.Sargūno SG“. Kol kas nėra numatytos naujos RKL varžybų datos.

– Į treniruočių ir varžybų procesą mūsų komanda grįš įvykdžiusi saviizoliacijos reikalavimus. Lygoje labai daug tvarkaraščio pakeitimų, nes daugelis komandų tai vienu, tai kitu metu izoliuojasi dėl nustatytų koronaviruso atvejų ir kontaktų su sergančiaisiais, – sakė „Tauragės“ komandos vadovas Aivaras Skarbalius.

Tauragės „Tauragė“ RKL turnyro lentelėje šiuo metu yra ketvirtoje vietoje. „Tauragės“ krepšininkus lenkia Biržų „Biržai-KKSC“, Vilniaus „Rivile“ ir Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) komanda.

A.Skarbalius tvirtina, kad šiemet jo komanda pajėgi siekti finalo ketverto varžybų, toks ir esąs tikslas. „Tikimės grįžę į ritmą džiuginti sirgalius gražiu ir pergalingu žaidimu“, – tvirtino „Tauragės“ komandos vadovas.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą