Ir Skaudvilė jau ruošiasi Kalėdoms – prašo padovanoti eglutę

Dalintis:

Skaudvilės mieste Kalėdų eglės ir eglučių alėjos įžiebimo šventė šiemet vyks gruodžio 9 dieną. Įstaigos, bendruomenės ir šeimos, norinčios puošti eglutes centrinėje Turgaus aikštėje, dar gali užsiregistruoti. Šiandien – paskutinė registracijos diena.   

Kaip ir kasmet, Kalėdų šventę Skaudvilėje organizuoja Skaudvilės seniūnija, bendruomenė „Skaudvilės kraštas“ ir Skaudvilės kultūros namai. Skaudvilės seniūnijos seniūnas Gediminas Dinapas sako, kad dar laukia pasiūlymų, tikisi, kad gražuolę eglę miestui padovanos gyventojai.

Pasak seniūno, seniūnija labiau rūpinasi šventės technine dalimi, kultūros namai – menine programa, o miesto bendruomenė galbūt nupirks eglutes alėjai. Pernai Skaudvilės eglučių alėjoje puikavosi 25 žaliaskarės, panašiai tiek organizatoriai tikisi sulaukti ir šiemet. Puošti jas skaudviliškiai galės, kai tik bus pastatytos, girliandos – puošėjų rūpestis.

– Bendromis jėgomis surengsime puikią šventę. Kol kas dar nenusipirkome naujų papuošimų eglei, o norėtųsi. Orientuojamės, kad bus taip, kaip ir pernai, bus eglučių alėja. Nežinau, iš kur pinigų gauti, iš Tauragės savivaldybės tam reikalui neprašėme. Bendruomenė „Skaudvilė kraštas“ kažkiek finansuos, gausime lėšų iš tų pačių šaltinių, kaip ir pernai, – viliasi seniūnas.

Bendruomenės „Skaudvilės kraštas“ pirmininkas Vidas Bičkus teigė, kad dar su kitais šventės organizatoriais nebuvo susitikęs, todėl konkrečių darbų neaptarė.

– Detalių dar nesuderinome. Eglučių alėjos idėja kilo iš mūsų bendruomenės. Mes eglutę papuošime, šventei bendruomenė visada skiria kelis šimtus eurų. Arbatą išvirsime, sausainių iškepsime. Už vieną eglutę alėjai pernai mokėjome apie 25 Eur, kai žinosime kiek bus norinčiųjų puošti, tuomet eglutes ir pirksime, – kalbėjo bendruomenės pirmininkas.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą