fbpx

Iš penkių planuotų klasių į mokyklą žada grįžti tik trys

Dalintis:

Pirmadienį rajono mokyklas grįš tik sutikę testuotis 5–8 klasių mokiniai. Tauragės rajono savivaldybė dar vakar informavo, kad mokytis kitą savaitę grįš penkios klasės. Tačiau gavome informaciją, kad iš penkių beliko trys.

Kaip informavo Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas, 5–8 klasių mokiniai, norintys grįžti į mokyklas, turės būti testuojami, nes privaloma įgyvendinti visus Vyriausybės nustatytus grįžimo reikalavimus. Grįžimas į kontaktinį ugdymą 5–8 klasėms galimas, kai bent 60 proc. klasės mokinių tėvų sutinka, kad jų vaikai būtų nuolat testuojami greitaisiais antigenų testais. Taigi, anot mero, galutinį sprendimą dėl 5–8 klasių grįžimo į kontaktinį ugdymą priima mokinių tėvai.

Į pamokas klasėse  šią savaitę ketino grįžti penkios klasės, visos jos mokosi Jovarų pagrindinėje mokykloje ir jai priklausančiame Gaurės skyriuje. Tačiau jau šiandien situacija pasikeitė. Jovarų pagrindinės mokyklos direktorius Algimantas Kaminskis informavo, kad į kontaktines pamokas Gaurėje grįš dvi klasės, o Jovarų pagrindinėje – tik viena. Jovarų pagrindinėje mokykloje dvi klasės atkrito, nes kai kurie tėvai nebesutinka, kad jų vaikai būtų testuojami – klasėse nebeliko 60 procentų mokinių, kurie testuosis.

Tauragės rajono Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Egidijus Šteimantas informavo, kad rajono mokyklose iš viso yra 80 5-8 klasių komplektų.

Dalintis:

About Author

Daiva Žebelienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Palikite komentarą