fbpx

Išbandymo akivaizdoje: kaip dirba „Tauragės kurjeris“

Dalintis:

Prasidėjus trečiajai karantino savaitei, pakalbėkime apie tai, kokiomis nuotaikomis dirba „Tauragės kurjerio“ kolektyvas. Redakciją pasiekė daugybės susirūpinusių skaitytojų skambučiai apie tai, ar nesustos laikraščio leidyba. Skubame nuraminti – „Tauragės kurjeris“ ir toliau kiekvieną antradienį ir penktadienį belsis į jūsų namus ir širdis.

Per pastarąjį pusmetį turėjome įvairių pasikeitimų. Vis laukėme geresnio momento džiugiomis naujienomis pasidalyti su savo skaitytojais, tačiau kai jau ruošėmės apie tai paskelbti, užgriuvo pandemijos rūpesčiai. O pasikeitimų išties nemažai – pastebėjote, kad nuo Naujųjų metų pasikeitė mūsų logotipas. Kūrybinis procesas truko kiek ilgiau nei tris mėnesius, derinome kiekvieną detalę ir norėjome, kad „Tauragės kurjerio“ prekinis ženklas maksimaliai atspindėtų mūsų veiklą. Vadovaudamiesi pasaulinėmis prekinių ženklų tendencijomis, bendrovės „Vystymas Group“ dizaineriai sukūrė tai, ką šiandien matote.

Direktorius Renaldas Malychas

Praėjusiais metais skelbėme, kad „Tauragės kurjeris“ laimėjo Baltijos šalių žurnalistinio meistriškumo centro ir pasaulyje pirmaujančios žiniasklaidos vystymo organizacijos „Internews“ projektą, kurio dėka redakcijoje konsultantu tapo signataras, istorikas, vienas žymiausių ir skaitomiausių šalies žurnalistų Rimvydas Valatka. Aštuonis mėnesius jūs skaitėte jo kassavaitinę skiltį „Pasivaikščiojimai Bažnyčių gatvėje“. Džiaugiamės, kad projektas pratęstas iki vasaros vidurio.

„Internews“ organizacijos finansavimo dėka iš esmės atnaujinome naujienų portalą www.kurjeris.lt.

Redaktorė Ramunė Ramanauskienė

Nuo šiol skaitytojai, negalintys užsisakyti popierinės laikraščio versijos, krašto naujienas gali prenumeruoti (www.kurjeris.lt/prenumeratos-uzsakymas) ir patogiai skaityti savo mobiliajame telefone, planšetėje ar kompiuteryje. Netrukus portale atsiras galimybė talpinti asmeninius skelbimus ir užsakyti reklamą. Skaitytojų augimas pranoko visus lūkesčius, jų skaičius augo ne procentais, o kartais. Pastarąjį mėnesį sulaukėme 155 tūkst. unikalių vartotojų, o atverčiamų puslapių skaičius siekė beveik milijoną!

Vis dėlto popierinė laikraščio versija išlieka mūsų prioritetu, todėl joje skaitytojai ras kruopščiai atrinktą ir parengtą aktualiausią informaciją.

Kaip dirbame karantino laikotarpiu? Redakcijos žurnalistai, saugodami kitus ir save, pluša namuose – dar aktyviau renka informaciją, telefonu ir skaipu kalbina pašnekovus, rašo straipsnius, kad kiekvieną antradienį ir penktadienį savo pašto dėžutėse rastumėte „Tauragės kurjerį“. Taip pat kiekvieną dieną naujausią ir aktualiausią informaciją publikuojame naujienų portale www.kurjeris.lt.

Reklamos ir prenumeratos vadybininkės taip pat dirba nuotoliniu būdu, todėl tiek skelbimus (karantino laikotarpiu asmeniniai skelbimai priimami nemokamai), tiek visus klausimus, susijusius su laikraščio prenumerata, galite suderinti telefonu. Telefonų numerius rasite teksto apačioje.

Portalo redaktorė Morta Mikutytė

Gauname atsiliepimų, kad šiuo ypatingu laikotarpiu laikraštis tapo dar reikalingesnis, ir tuo labai džiaugiamės. Nelengva prisitaikyti prie naujų iššūkių, bet turime stiprią motyvaciją – jus, mieli skaitytojai.

Spaudai pastarasis dešimtmetis buvo nelengvas. Dėl stipriai sumažėjusių reklamos užsakymų bus dar sunkiau. Todėl tikimės jūsų paramos prenumeruojant skaitomiausią Tauragės krašto laikraštį „Tauragės kurjeris“. Jei kartu išgyvenome 22-ejus metus, visas krizes ir negandas, kartu išgyvensime ir šią pandemiją. Kad ir kas beatsitiktų, „Tauragės kurjerio“ žurnalistai dirbs – fiksuos, fotografuos, praneš naujienas net ir sunkiausiu valstybei ir mums visiems periodu. Miegoti šiandien neturime teisės.

Tad šiuo mūsų šaliai ir visam pasauliui sudėtingu laikotarpiu privalome išlikti ramūs, vadovautis medikų rekomendacijomis ir saugoti vieni kitus. Būkite sveiki!

Laikraštį galite užsiprenumeruoti šiais būdais:
  1. Mūsų naujienų portale www.kurjeris.lt/prenumeratos-uzsakymas/
  2. Užsakyti prenumeratą Lietuvos pašte išsikvietus mobilų paštininką į namus tel. (8 700) 55 400
  3. Pasirinkę laikotarpį sumokėti galite bankiniu pavedimu mums:

UAB „Tauragės kurjeris“, sąskaitos Nr. LT20 7300 0101 2922 2999 (bankinio mokėjimo nurodyme BŪTINAI nurodykite pristatymo adresą)

Prenumerata 1 mėn. 3 mėn. 6 mėn. 9 mėn.
Gyventojams 4,50 Eur 13 Eur 25 Eur 40,5 Eur
Senjorams ir žmonėms su negalia 4 Eur 11 Eur 22 Eur 36 Eur

Redaktorė tel. 8 616 81 645

Prenumeratos tel. 8 677 04 424

Reklamos ir asmeninių skelbimų tel. 8 677 04 944

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą