Išdygo papildomos patalpos pacientų srauto reguliavimui

Dalintis:

Prie Tauragės pirminės sveikatos priežiūros centro įkurdinti du mobilūs konteineriniai nameliai skirti pacientų srautams reguliuoti, – atskleidė poliklinikos direktorius Donatas Petrošius.

Ne vieną tauragiškį nustebino šalia įėjimo į Tauragės pirminės sveikatos priežiūros centrą (PSPC) įkurdinti du pilki mobilūs nameliai. Jie panašūs į tuos, kurie statomi šalia statybviečių, kad statybininkai turėtų kur patogiai prisėsti poilsio minutėmis. Tačiau šie nameliai skirti medikams ir pacientams.

– Viename tų namelių bus skiepijami suaugusieji, o kitas skirtas karščiuojantiems pacientams. Jokios specialios įrangos ten nėra, tik kėdės, stalas. Apžiūrai reikalingus instrumentus gydytojas turės su savimi, – teigė D.Petrošius.

Pasak poliklinikos vadovo, šiuo metu apsilankantys pacientai turi laukti prie įėjimo į polikliniką. Registratūros darbuotojai išsiaiškinę, kokia vizito priežastis, nusiųs lankytoją į reikiamą vietą.

Karantino režimas lėmė nemenkas pertvarkas visame Tauragės PSPC. Vaikų planinis skiepijimas tęsiamas, tačiau būtina registruotis iš anksto ir atvykti nurodytu laiku. Procedūra atliekama skiepų kabinete įprastoje vietoje. Karščiuojantys vaikai siunčiami į kabinetą pirmajame aukšte.

Pasidomėjome ir odontologų veikla, ar jie priima pacientus, kai visų privačių kabinetų veikla sustabdyta. D.Petrošius patikino, kad teikiamos tik būtinosios paslaugos.

– Jei yra problema, reikia skambinti odontologui. Pakonsultuos, jei manys, kad reikia, pasakys, kokius vaistus vartoti. Esant būtinybei, spręs kaip suteikti pagalbą, – atsakė Tauragės PSPC vadovas.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą