fbpx

Įsilaužėliai gviešiasi grynųjų ir papuošalų

Dalintis:

Pastarosiomis dienomis Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate gaunama pranešimų apie vagystes įsibraunant į namus. Nukentėję žmonės pasigedo juvelyrinių dirbinių ir grynųjų pinigų.

Apie vagystę pranešusi Pagėgių savivaldybėje esančio Šilgalių kaimo gyventoja policijos pareigūnams tvirtino, kad jos namai galėjo būti apšvarinti dar šeštadienį. Moteris nurodė, kad įsibrauta buvo vakare, tarp 19.30 ir 23 val. Apžiūrėjusi namus 64-erių šilgališkė sakė pasigedusi aukso dirbinių – grandinėlės ir žiedo, taip pat grynųjų pinigų. Bendras nuostolis siekia 1300 eurų.

Dėl panašaus pobūdžio nusikaltimo pirmadienį į policiją kreipėsi tauragiškė. 56-erių M.K.Čiurlionio gatvės gyventoja pareigūnams tvirtino namuose neberandanti juvelyrinių papuošalų ir pinigų. Kol kas nuostolis dar tikslinamas.

Dėl abiejų vagysčių įsibraunant į svetimus namus policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminius tyrimus. Jei pavyks nustatyti vagišius, šiems grės bauda, areštas, laisvės apribojimas arba net laisvės atėmimas iki 6-erių metų.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą