fbpx

Išpopuliarėjo Užimtumo tarnybos finansuojami internetiniai kursai

Dalintis:

Galimybė „įšokti į traukinį“ ir pradėti mokytis internetinių mokymų platformoje Coursera.org jau baigiasi – artėja paskutinė registracijos diena. Skelbiama, kad į specialią registracijai skirtą laiškų dėžutę laiškai skriejo be paliovos.

Užimtumo tarnyba liepos mėnesį paskelbė apie unikalią galimybę – mokytis internetinių mokymų platformoje coursera.org nemokamai, užsiregistravus per Užimtumo tarnybą. Tam sukurta ir speciali el.pašto dėžutė coursera.mokymai@uzt.lt, į kurią iškart pradėjo plūsti norinčių mokytis laiškai.

Kaip skelbiama tarnybos išplatintame pranešime spaudai, per mėnesį sulaukta apie 7 tūkst. laiškų, kuriuos rašiusieji nori mokytis nuotoliniu būdu. Per dieną į specialią pašto dėžutę plūsteli po kelis šimtus laiškų. Registracija bus vykdoma iki rugsėjo 30 dienos, o mokytis nemokamai galima iki gruodžio 31-osios.

Specialistai sako, kad registracijos laiške būtina nurodyti savo vardą ir pavardę, tada sulauksite į savo elektroninį paštą kvietimo nuorodos. Ją paspaudę būsite nukreipti į coursera.org svetainę, su 4 tūkst. Užimtumo tarnybai skirtų kursų, kuriuos bus galima išklausyti nemokamai. O kursų trukmė esanti skirtinga – nuo kelių iki kelių šimtų valandų, kuriuos išklausius bei išlaikius testą, išduodamas sertifikatas.

Užimtumo tarnybos Klaipėdos klientų aptarnavimo departamento patarėja Andžela Jakienė patikino, kad registracija vykdoma savarankiškai siunčiant elektroninius laiškus, todėl kol kas nėra galimybės nustatyti, kiek tauragiškių susidomėjo tokiu įstaigos siūlymu.

Norinčių mokytis internetu prašymus registruojantis vyriausiasis specialistas Gytis Raubūnas teigia, kad populiariausi mokymai susiję su informacinėmis technologijomis: programavimo kalbos, kibernetinis saugumas, programų kūrimas. Daugeliui norinčių mokytis svarbu tai, kad dalis kursų yra pateikiami rusų kalba ar su šios kalbos subtitrais.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą