Įstaigos gyventojams atveria duris

Dalintis:

Ilgai nuo interesantų užsirakinę „Sodros“ ir savivaldybės administracijos darbuotojai jau atvėrė duris – gyventojai vėl aptarnaujami kontaktiniu būdu. Mokesčių inspekcijos durys dar užrakintos.

Tauragės rajono savivaldybė savo internetinėje svetainėje skelbia, kad nuo birželio 2-os interesantams atveriamos durys. Į savivaldybę atvykstančių gyventojų prašoma dėvėti apsauginę veido kaukę, dezinfekuoti rankas. Pridurta, kad žmonės aptarnaujami taip, kad būtų užtikrintos valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo nustatytos asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi, būtinos visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygos. Taip pat primenama, kad į savivaldybę ir toliau galima kreiptis nuotoliniu būdu – telefonu arba parašius laišką elektroniniu paštu. Beje, savivaldybės teikiamas paslaugas taip pat galima užsisakyti internetu adresu www.epaslaugos.lt.

„Sodros“ skyrius Tauragėje interesantus priima nuo birželio 1-os. „Sodros“ Komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Malgožata Kozič pabrėžė, kad reguliuojant žmonių srautus interesantams reikia iš anksto užsiregistruoti telefonu arba įstaigos internetinėje svetainėje.

Valstybinės mokesčių inspekcijos Tauragėje veikiantis padalinys, pasak šios įstaigos atstovo Laimono Rimkaus, kontaktinį klientų aptarnavimą pradės nuo liepos 1 dienos, nors didieji VMI skyriai dirbs nuo birželio 14-os.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą