fbpx

Įtariamasis prisipažino dėl nužudymo

Dalintis:

Vakar anksti ryte policijos pareigūnai informuoti apie Gerviškės kaime, Šilalės rajone, įvykdytą žmogžudystę. Šiandien pranešama, kad sulaikytas įtariamasis kaltę pripažįsta.

Žmogžudystė įvykdyta šiurpiomis aplinkybėmis. Kaip dar vakar informavo Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (AVPK), 68-erių vyro kūnas rastas pievoje Gerviškės kaime. Skaudviliškis į Šilalės rajone esantį kaimą esą atvyko pirkti jaučio, tačiau buvo nužudytas. Netrukus pareigūnai sulaikė ir įtariamąjį (gim. 1966 m.), kuris buvo uždarytas į areštinę.

Vėliau informacija patikslinta – apie įvykį pranešė tragiškai mirusio vyro artimieji.

Šiandien Tauragės AVPK atstovė informavo, jog pareigūnai atliko visus būtinus ikiteisminio tyrimo veiksmus. Apklausti įvykio liudytojai ir įtariamasis bei atlikta įvykio vietos apžiūra.

„Asmuo anksčiau teistas. Jis sulaikytas, bus kreipiamasi į teismą dėl kardomiosios priemonės – suėmimo paskyrimo. Kaltę pripažįsta“, – apie įtariamąjį trumpai pasakojo Tauragės AVPK atstovė Greta Kęsminaitė.

Paklausus, ar įtariamasis turi psichinę negalią, komisariato atstovė patikino, kad tokių duomenų nėra.

Kol kas ekspertų išvadų dar laukiama, tačiau pirminiais duomenimis, žiauriai nužudytam vyrui smarkiai sužalota galva bei kitos kūno vietos.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nužudymo. Tyrimui vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros I-ojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras Jurij Petuchov.

Įtariamajam gresia laisvės atėmimas nuo septynerių iki penkiolikos metų.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Palikite komentarą