Įvyko teisėjo Egidijaus Mockaičio išlydėtuvės į užtarnautą poilsį

Dalintis:

Vakar Tauragės apylinkės teismo kolektyvas atsisveikino su kadenciją baigusiu teisėju Egidijumi Mockaičiu. Šias garbingas pareigas teisėjas ėjo 15 metų, iš kurių paskutinius penkerius metus ėjo Tauragės apylinkės teismo pirmininko pareigas.

Išlydėtuvių ceremoniją pradėjo Tauragės apylinkės teismo laikinai einanti teismo pirmininko pareigas teisėja Gražina Gudžiūnienė, perskaitydama teisėjui Egidijui Mockaičiui skirtus Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos bei Teisėjų tarybos pirmininkės Sigitos Rudėnaitės sveikinimo žodžius bei perduodama padėkas nuo jų.

Teisėjui Egidijui Mockaičiui sveikinimo ir atsisveikinimo žodžius tarė ir atvykęs Klaipėdos apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininkas Aurimas Brazdeikis bei įteikė simbolines dovanas nuo Klaipėdos apygardos teismo vadovybės. Kolegos teisėjai renginio metu visiems priminė, kad  tai ne tik teisėjo E. Mockaičio išlydėtuvės, bet ir jo gimtadienis ir palinkėjo teisėjui kuo geriausios kloties naujame gyvenimo etape. Buvusių kolegų teisėjų vardu, laikinai einanti teismo pirmininko pareigas teisėja Gražina Gudžiūnienė įteikė atminimo dovanas –  teisėjo skiriamąjį ženklą – regaliją bei kitas atsisveikinimo dovanas.

Visi susirinkusieji vieningai tvirtino, jog prisimins teisėją kaip profesionalų teisininką, malonią ir šviesią asmenybę, palinkėjo stiprios sveikatos, įsimintinų kelionių ir dar daug pirmųjų kartų.

Pasibaigus sveikinimų lavinai, teisėjas Egidijus Mockaitis padėkojo už gražius žodžius ir palinkėjimus, už bendrą nueitą kelią teismo kolektyvo nariams. Ypatingą „ačiū“ teisėjas tarė savo komandos  narėms teisėjo padėjėjai Lainedai Jasaitienei ir sekretorei Irenai Žumajevienei, su kuriomis jam teko dirbti teisme nuo pirmos iki paskutinės darbo dienos.

Trumpa teisėjo biografija:

  • Gimimo metai ir vieta:1959 m. Tauragės r.
  • Išsilavinimas: 1982 m. Lietuvos Veterinarijos Akademija, veterinarijos gydytojas
  • 2003 m. Vilniaus universitetas, teisė
  • Teisinio darbo patirtis:
  • 2003-09-2009-07 Tauragės apskrities valstybinė mokesčių inspekcija, skyriaus vedėjas
  • 2009-07-iki 2024-04 Tauragės apylinkės teismo Tauragės rūmai (iki 2017-12-31 Tauragės rajono apylinkės teismas), teisėjas; nuo 2018-12-03 iki 2023-12-03 šio teismo pirmininkas.

Tauragės apylinkės teismo inform.

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą