fbpx

Jau paskelbti pirmieji pakvietimai į renginius

Dalintis:

Baigiantis dar vienam karantino etapui rajone startuoja pirmieji renginiai. Rytdienai suplanuoti du, o pirmadieniui – jau trys: Tarptautinę vaikų gynimo dieną švęsti kviečiami ir mažiausieji. Tiesa, šventės vis dar vyks ne pačiame mieste.

Sekmadienį 14 val. Norkaičių tradicinių amatų ir etnokultūros centras savo kiemelyje rengs Sekminių šventę. Koncertuos Skaudvilės jaunimo folkloro ansamblis „Inkstiliuks“. Skambės dainos, bus organizuojami žaidimai. Žadama ir skaniausia kiaušinienė.

Po valandos, 15 valandą Taurų kultūros namų kiemelyje vyks Tauragės kultūros namų teatro premjera – komedija pagal P.Pundzevičių-Petliuką „Velnias – ne boba“. Režisierė Genovaitė Urmonaitė sakė, kad šūsnis kvietimų jau išdalinta, o kitus kviečia užsiregistruoti iš anksto telefonu tel. 8 699 82 844.

Pirmadienį karantino sąlygos jau leis burtis net 300 žmonių. Tai gi, Vaikų gynimo dieną Pagramantyje, pievelę prie kultūros namų okupuos mažieji piratai. Vyks šventė vaikams. Aprangos kodas – piratai. „Rungtys, kūrybinės užduotys, lobio ieškojimas, piešimas kreidelėmis ant asfalto“, – žada organizatoriai ir prašo renginio dalyvių atsinešti kilimėlius.

Daivos Žebelienės nuotrauka

Pirmadienį 14 valandą į Tarptautinės vaikų gynimo dienos šventę kviečia ir mažoniškiai. Šventė vyks prie Mažonų kultūros ir bendruomenės namų.

17 valandą Tauragės pilies kiemelyje tauragiškiai jungsis prie visuotinės visoje Lietuvoje vyksiančios akcijos „Ačiū, Lietuva“! Koncertuos dainų ir šokio ansamblis „Jūra“. Muzikinį ačiū įvairiose rajono erdvėse ištars ir kiti rajono meno kolektyvai. Tauragės kultūros centras kviečia prisijungti prie visą šalį apjungsiančios muzikinės akcijos ir kartu padėkoti medikams, pareigūnams, savanoriams, rėmėjams, pardavėjams, vaistininkams.

„Ir kiekvienam iš Jūsų, kad saugiai ir atsakingai laikėtės karantino sąlygų, visiems, kurie rūpinosi, jog gyventi šiuo sunkiu laikotarpiu mums visiems būtų lengviau. Pasidžiaugsime, kad sėkmingai įveikiame pirmąją COVID-19 bangą, ir pakviesime išlaikyti susitelkimą bei viltį, kad ryžtingai įveiksime visus dar laukiančius sunkumus“, – išplatintame pranešime rašo Tauragės kultūros centras ir primena, kad renginio metu būtina laikytis visų karantino metu numatytų saugumo reikalavimų.

O kitą šeštadienį šiek tiek šventinio šurmulio jau bus ir Tauragėje. Vyks simbolinė Tauragės miesto šventė – 513 miesto gimtadienis. Birželio 6 d. tauragiškiai kviečiami atvykti automobiliu į Taurų nuotykių parką, kuriame visą dieną bus rodomi įvairūs filmai. Pirmoje dienos pusėje vyks animacinių filmų „Šuniškas pokštas“ (11.00 val.) ir „Baltoji iltis“ (14.00 val.) peržiūros. Vakare bus rodoma komedija „Mažulė Džeksi“ (17.00 val.) ir kriminalinis filmas „Ištraukti peiliai“ (20.00 val.), o mėgstantiems siaubo žanrą – „Šėtono vaikas 2“ (23.00 val.). Į filmus būtina išankstinė registracija. 13 val. J.Viktoro Kalvano parke vyks skulptūrinės kompozicijos „Sėkmės deivė“ atidengimo ceremonija. 15 val. Tauragės pilies menėse – Tauragės garbės piliečio regalijų iškilmingas įteikimas Juzefai Bružienei.

Dalintis:

About Author

Daiva Žebelienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Palikite komentarą